Żyj pełnią – zapisz się na konferencję Akademii Kobiet Sukcesu

Już 6 i 10 czerwca odbędzie się w Warszawie niezwykła konferencja – trzecia z cyklu Akademii Kobiet Sukcesu – tym razem tematem przewodnim będzie samorealizacja oraz przekuwanie własnych pasji na sukces biznesowy.

Zapraszamy na nią wszystkie kobiety aktywne, chcące się rozwijać i realizować zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, zainteresowane rozwojem osobistym. Uczestniczki konferencji dowiedzą się m.in. jak nasi prelegenci, kierując się swoimi pasjami osiągnęli niezwykły życiowy sukces. Opowiedzą o tym m.in. Jaga Hupało, Marta Tymoszewicz-Bednarz, Bożena Walter, Hanna Nowakowska i Kinga Baranowska. Zapraszamy również do udziału w ciekawych warsztatach, na których nasi eksperci doradzą jak znaleźć czas na rozwijanie własnych pasji oraz jak urzeczywistniać swoje plany i wizje. W programie konferencji znajdują się także warsztaty jogi, fitness i tańca z Gymnasionem, a także wspaniała fiesta z Akademia de la lengua, jednym słowem dużo dobrej zabawy przy gorącej muzyce latynoskiej. Udział jest bezpłatny! Szczegóły na www.kobietyisukces.pl.

Planowana na 7 czerwca część warsztatowa konferencji została przeniesiona na dzień 10 czerwca ze względu na wybory do Europarlamentu.

Akademia Kobiet Sukcesu to wyjątkowy projekt realizowany przez kobiety dla kobiet. Jego celem jest zachęcanie do rozwoju, poszerzanie wiedzy, umożliwianie spotkań z ciekawymi osobami i integracja. W kwietniu odbyła się pierwsza konferencja, której tematem głównym było spełnienie zawodowe, mocne strony kobiet w biznesie i kobiece style zarządzania. Konferencja majowa dotyczyła równoważenie życia zawodowego z osobistym. W naszych konferencjach, na których pojawili się tacy goście jak Jacek Santorski, Magdalena Środa, Andrzej Blikle, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Zuzanna Celmer czy Olga Kozierowska, uczestniczyło już ponad 300 kobiet. Projekt spotkał się z bardzo dużym uznaniem ze strony gości jak i ze strony uczestniczek. Akademia Kobiet Sukcesu będzie systematycznie rozszerzać swoją działalność, organizując liczne szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, a także wakacyjne wyjazdy integracyjno-szkoleniowe. Organizujemy także bardzo ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (szczegóły na: http://www.kobietyisukces.pl/konkursy.php?id=25&r1=true), aktualnie czekamy na nadsyłanie prac w konkursie fotograficznym. Najciekawsze zdjęcie, które w kreatywny i inspirujący sposób interpretować będzie temat „(JA)-Kobieta Sukcesu”, nagrodzone zostanie elegancka teczką biznesową marki BATYCKI. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zachęcamy wszystkie Panie do sięgania po sukces i życia pełnią z Akademią Kobiet Sukcesu!

Organizatorzy Akademii Kobiet Sukcesu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu