Nowa branża z widokiem na przyszłość

Firma Sklepy KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych poszerza swoją ofertę o dekoracje okienne. Nowa branża obejmuje ponad 700 wzorów firan i zasłon oraz dodatków do ich mocowania i upięcia. Pod koniec maja produkty te pojawią się w wybranych sklepach w całej Polsce oraz w ofercie e-sklepu na www.komfort.pl.

Dekoracje  okienne to nieodłączny element wystroju modnego wnętrza. Dobrze dobrane powinny współgrać z kolorystyką podłóg i ścian. Z myślą o klientach poszukujących pomysłu na niepowtarzalną aranżację okna, sieć KOMFORT wprowadza do swojej oferty zasłony i firany.

Kolekcja dekoracji okiennych dostępnych w KOMFORCIE to ponad 700 produktów, charakteryzujących się różnorodnością i wysoką jakością wykonania. Oferta ta zgodna jest z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. W jej skład wchodzą firany i zasłony, gwarantujące szeroki wybór kolorystyczny i wzorniczy. W kolekcji znalazły się zarówno propozycje tradycyjne, jak i bardzo odważne, nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Uzyskana dzięki temu różnorodność pozwoli zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Dopełnieniem oferty dekoracji okiennych są dodatki niezbędne do właściwego mocowania i upięcia tkanin. Kolorowe wstążki, różnego rodzaju chwosty i zdobienia karniszy inkrustowane np. kryształkami Swarovskiego to modne gadżety, które zapewne wzbogacą aranżacje naszego okna.

Wprowadzając tekstylia, sieć daje możliwość zakupienia w jednym miejscu wielu elementów dekoracyjnych.  Dobór zasłon do nowej wykładziny czy dywanu będzie teraz prostszy i bardziej komfortowy.

W sklepach KOMFORT będzie można nie tylko kupić tkaniny, ale również skorzystać z profesjonalnej porady w zakresie aranżacji okna, zamówić usługę pomiaru oraz uszycia dekoracji okiennej.

„Decyzja o wprowadzeniu nowej branży dekoracje okienne jest elementem strategii intensywnego rozwoju firmy. Zakłada ona rozszerzanie oferty sieci KOMFORT o nowe kategorie produktów z branży wyposażenia wnętrz. Podczas tworzenia projektu wykorzystujemy zdobyte wcześniej, wieloletnie doświadczenia Komfortu w zakresie sprzedaży tekstyliów. Połączenie na jednej sali sprzedaży dekoracji okiennych z ofertą podłóg da nam szansę zwielokrotnienia liczby transakcji oraz częstotliwości odwiedzin naszych sklepów. Skala działalności firmy, międzynarodowe kontakty z dostawcami, znajomość najnowszych trendów oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz pozwala nam optymistycznie oceniać perspektywy dla nowo uruchamianych branż.” – powiedział Jerzy Szkwarek, prezes zarządu firmy Sklepy KOMFORT.

Pierwsze stoisko z dekoracjami okiennymi zostanie otwarte pod koniec maja w salonie sprzedaży KOMFORT w Łodzi, przy ul. Włókniarzy.

Równolegle klienci z całego kraju będą mogli dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu