Pomysłowo i funkcjonalnie w poczekalni

W banku, w przychodni, na poczcie… czekanie jest nieodzownym elementem zawsze, gdy trzeba załatwić ważne sprawy. Projektanci wnętrz recepcji i poczekalni mogą dziś korzystać z wielu różnorodnych rozwiązań, które to oczekiwanie mogą uczynić mniej uciążliwym.

Choć już dawno skończyły się czasy długich, kilkudziesięciometrowych kolejek po deficytowe produkty, w dalszym ciągu sporo czasu spędzamy na czekaniu. Na szczęście jednak, w miejscach do tego przeznaczonych znajdują się zwykle odpowiednie siedziska i stoliki. – Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów, dzięki którym możliwe jest aranżowanie przestrzeni recepcyjnych i poczekalni w sposób funkcjonalny, ale również estetyczny i komfortowy dla użytkowników. Jednym z nich jest Linea – mówi Edyta Kmiecik z firmy Bejot, producenta krzeseł i foteli biurowych.

To nowoczesny system tapicerowanych siedzisk, umożliwiający dowolne łączenie i komponowanie poszczególnych elementów (kanap, ławek, stolików), zgodnie z wizją i pomysłem projektanta. – Linea idealnie pasuje do wszelkich pomieszczeń przeznaczonych dla gości i klientów (holów, recepcji, poczekalni). Miękkie siedziska i wygodne oparcia dają użytkownikom poczucie komfortu, minimalizując jednocześnie uczucie znużenia – dodaje Edyta Kmiecik. Za pomocą systemu Linea można estetycznie zabudować niezgrabne słupy czy mało funkcjonalne wnęki, tworząc okręgi, półkola łuki czy finezyjne esowate linie. Dzięki tak funkcjonalnym rozwiązaniom oraz bogatej gamie kolorystycznej tkanin tapicerskich, wnętrze poczekalni czy recepcji nabierze lekkości i elegancji, a czekanie stanie się przyjemnością.

W skład systemu Linea wchodzą elementy przeznaczone do łączenia oraz niezależne fotele, kanapy, ławki i stoliki. Cena zestawu uzależniona jest od projektu i liczby wykorzystanych segmentów.

Ceny przykładowych zestawów:

  • Zestaw I (ze stolikiem): w zależności od rodzaju elementów wykończeniowych siedzisk i oparć oraz od rodzaju konstrukcji metalowej (chrom lub malowana proszkowo), cena zestawu kształtuje się od 5000,00 zł netto do 9000,00 zł netto.
  • Zestaw II (koło): w zależności od wykończenia, cena kształtuje się od 4000,00 zł netto do 9000,00 zł netto.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu