Nova Finance wyróżniona w Konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2009″

Po raz dziesiąty najlepsze przedsiębiorstwa województwa pomorskiego otrzymały Nagrodę Pomorską „Gryfa Gospodarczego”. W tym prestiżowym konkursie pierwszy raz wzięła udział sopocka firma Nova Finance, zdobywając wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo. Na uroczystej gali w Dworze Artusa w Gdańsku wręczono nagrody i wyróżnienia wszystkim finalistom konkursu.

Statuetka Gryfa, wręczana rokrocznie od 10 lat, stała się najbardziej cenioną i prestiżową regionalną nagrodą gospodarczą. Kapituła Konkursu wyróżniła przede wszystkim dynamicznie rozwijające się firmy, które niezależnie od koniunktury gospodarczej odnotowują poprawę swoich wyników finansowych.

W dobie kryzysu klienci oglądając dokładniej każdą wydawaną złotówkę, chętniej zasięgają porady u specjalistów, profesjonalnie doradzających w kwestiach finansowania ich nowych inwestycji. Jednocześnie dla wielu klientów bardzo istotne jest, aby firma taka jak Nova Finance mogła przedstawić dowody zwiększające jej wiarygodność. Wyróżnienie w konkursie „Gryfa Gospodarczego” jest już kolejnym (po otrzymanym tytule „Przedsiębiorstwo Fair Play”) argumentem przemawiającym za tym, że klienci mogą zaufać Nova Finance i zyskać fachowe doradztwo leasingowe.

Kapituła Konkursu, której przewodniczył Marszałek Województwa Pomorskiego przy ocenie zwracała również uwagę na przejrzystość działalności firmy, jej uczciwość oraz oceniała szczególny wpływ na wizerunek województwa pomorskiego. Przyznane wyróżnienie jest więc tym bardziej cenne, że Kapituła wskazując na Nova Finance jako firmę charakteryzującą się tymi cechami, potwierdziła jej wiarygodność w oczach wszystkich kontrahentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu