Koncert Życzeń dla mojej mamy

Wyrazić swoje ogromne uczucia do mam i przelać je na papier będą mogły  dzieci, które w najbliższy wtorek 26 maja w Dzień Matki odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany. Namalowane przez nich laurki utworzą wystawę z okazji Dnia Mamy. Nie zabraknie słodyczy i niespodzianek.

Po raz kolejny wnętrza Parku Handlowego Auchan Bielany przemienią się w profesjonalną pracownię malarską, a w role artystów wcielą się najmłodsi. We wtorek 26 maja w godzinach 12.00 – 18.00 w Parku odbędzie się wielki „Koncert Życzeń dla mojej mamy”,  zadedykowany wszystkim mamom. Z okazji Dnia Matki najmłodsi będą malować laurki z życzeniami dla swoich mam. Z zebranych laurek powstanie wystawa, a wszyscy młodzi artyści otrzymają słodycze oraz medale dla najlepszej mamy.

Wizyta w Parku Handlowym Auchan Bielany, to także doskonała okazja, aby sprawić mamie prezent. Sprawdzone pomysły na upominek to kosmetyki i perfumy, po które warto udać się do perfumerii Douglas. Każdą mamę ucieszy z pewnością też modny zegarek i biżuteria – zapraszamy do sklepów Swiss, Apart i YES Biżuteria. Po najmodniejsze dodatki do kobiecej garderoby najlepiej udać się do Reserved, Orsay i Camaieu. By spędzić Dzień Mamy w miłej, kameralnej atmosferze, najlepiej natomiast udać się na pyszną kawę i ciasto do kawiarni Cafe Toffino i Coffe & More.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu