Turystyczna Platforma Informacyjna POLSKA-NEWS już w Krakowie

W kwietniu 2009 roku wystartował nowy serwis internetowy w ramach Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS. KRAKÓW-NEWS, bo taka jest nazwa serwisu, to kolejny po ZAKOPANE-NEWS portal, promujący atrakcyjne turystycznie regiony naszego kraju.

Serwis dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej, zatem wszyscy turyści zainteresowani przyjazdem do Krakowa znajdą w nim niezbędne im informacje. Portal KRAKÓW-NEWS nie tylko prezentuje informacje o znanych i często odwiedzanych miejscach w Krakowie, takich jak: Rynek, Wawel, Kazimierz czy Wieliczka, ale także zawiera informacje na temat tego w jaki sposób aktywnie spędzić czas w Krakowie, których miejsc warto unikać ze względu na remonty oraz dokąd warto udać się na zakupy. Dodatkowo prezentacja krakowskich hoteli, hosteli, kawiarni, pubów czy restauracji pomoże wszystkim zainteresowanym zaplanować wizytę w Krakowie.

„Po dużym zainteresowaniu naszym portalem ZAKOPANE-NEWS, promującym Podhale, przyszedł czas na kolejne atrakcyjne turystyczne regiony Polski. Krakowa nie sposób ominąć na mapie turystycznej naszego kraju, stąd zdecydowaliśmy się pomóc wszystkim turystom, którzy chcą go odwiedzić. Już w pierwszym miesiącu funkcjonowania widzimy duże zainteresowanie portalem, stąd też będziemy starać się stale go uaktualniać, tak, żeby każdy znalazł w nim informacje, które są mu niezbędne” – mówi Rafał Pasterczyk, odpowiedzialny za rozwój Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS. „Wystartowaliśmy w ubiegłym roku w Zakopanem, w bieżącym uruchomiliśmy już Kraków, teraz przyszedł czas na kolejne atrakcyjne turystycznie miasta i regiony naszego kraju” – dodaje.

Turystyczna Platforma Informacyjna POLSKA-NEWS to ogólnopolski projekt stworzony przez firmę Spring Studio. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia, zabytków i dorobku kultury wybranych regionów naszego kraju.

W każdym z serwisów internetowych POLSKA-NEWS, znajdziecie Państwo informacje o dostępnej bazie noclegowej (hotele, pensjonaty, hostele, apartamenty, kwatery prywatne), gdzie można zjeść smaczny posiłek i wypić dobrą kawę (restauracje, karczmy, puby, kawiarnie), a także gdzie i w jaki sposób spędzić miło wieczór. Osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu znajdą tutaj również inne atrakcje i dotrą do interesujących je centrów handlowych, sklepów, gabinetów SPA, parków wodnych, jednym słowem do wszystkich miejsc których w danej chwili szukają.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu