Oprogramowanie Asseco WAPRO w Cross Jeanswear Co.

Asseco Business Solutions (Asseco BS) zakończyło wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO w firmie Cross Poland Sp. z o.o., która reprezentuje jedną z najbardziej znanych międzynarodowych marek z branży odzieżowej – Cross Jeanswear Co.

W planach Crossa na najbliższe miesiące jest również implementacja rozwiązania Asseco WAPRO w sklepach agencyjnych, działających na terenie całego kraju. Uruchomiony program Sprzedaż i magazyn WF-Mag PRESTIŻ marki Asseco WAPRO wspomaga zarządzanie w zakresie hurtowej sprzedaży w centrali i oddziałach firmy Cross Poland oraz sprzedaży detalicznej realizowanej przez sieć kilkudziesięciu sklepów własnych Cross. Praca odbywa się w trybie online z wykorzystaniem usług terminalowych. Instalacja obejmuje kilkadziesiąt stanowisk.

W okresie 5 tygodni wdrożyliśmy cały system dla 60 stanowisk zlokalizowanych w całej Polsce. Wdrożenie zostało przeprowadzone w imponującym tempie przy olbrzymim zaangażowaniu  zasobów ze strony Asseco BS, jak i naszego Działu IT. Wartym podkreślenia jest fakt, że nasze codzienne wątpliwości i problemy stawały się równocześnie problemami Asseco BS, i co najważniejsze – były rozwiązywane błyskawicznie. Taka postawa w branży IT nie jest regułą  i właśnie dzięki temu zostały dotrzymane wszystkie terminy wynikające z wcześniej ustalonego przez obie strony harmonogramu. Planujemy rozszerzyć wdrożone oprogramowanie także o sieć naszych sklepów agencyjnych, co pozwoli nam kompleksowo zarządzać siecią sprzedaży w Polsce. Jesteśmy świadomi, że dalszy prężny rozwój naszej firmy wymaga kolejnych wdrożeń profesjonalnych narzędzi informatycznych – mówi Przemysław Madejski, IT Manager w Cross Poland.

Cross Poland zdecydowało się także na stałą usługę serwisową Asseco BS oraz kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi oprogramowania Asseco WAPRO WF-Mag. Ponadto Asseco BS zaopatrzyło firmę w serwery marki Dell, które od ubiegłego roku znajdują się w ofercie Asseco Business Solutions.

Cross Jeanswear Co. to międzynarodowa marka o globalnym zasięgu. Firma Cross Poland Sp.  z o.o. od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim, dzięki m.in. wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.

Systemy marki Asseco WAPRO to komplet aplikacji wspomagających zarządzanie takimi obszarami przedsiębiorstwa jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Od początku istnienia marki (1994r.) z oprogramowania Asseco WAPRO skorzystało już ponad 68 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji przekroczyła 210 tysięcy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu