Odważ się marzyć z www.listamarzen.pl – Wreszcie w Polsce : zupełnie nowy sposób na prezenty on-line

Pierwszy w Polsce portal internetowy, dzięki któremu użytkownik zbiera pieniądze na spełnienie swoich marzeń, rozpoczął już swoją działalność. Został stworzony dla wszystkich osób planujących ślub, chrzest, komunię, jubileusz, imprezę urodzinową czy jakąkolwiek inną uroczystość, która zwiąże się z wręczeniem i otrzymaniem prezentów.

Użytkownik zakłada swój profil na Listamarzen.pl, tworzy listę prezentów, poprzez którą zbiera pieniądze na konkretne cele. Dzięki liście prezentów, zaproszony gość nie musi się już zastanawiać co podarować, gdzie kupić i w co zapakować, a przede wszystkim czy prezent będzie się podobał. Wystarczy użyć karty kredytowej lub zrobić przelew, aby trafnie spełnić marzenie.

Tworząc swoją Listę Marzen, użytkownik wpisuje zarówno konkretne produkty jak i usługi które związane są z jego potrzebami lub dotyczą jego pasji.

Może zatem poprosić o lodówkę, o zestaw kina domowego, ale także o dołożenie się do podróży poślubnej, do remontu mieszkania, do polisy ubezpieczeniowej nowego członka rodziny lub kursu języka hiszpańskiego.

Użytkownik tworzy listę według własnych propozycji, ale może także skorzystać z inspiracji oferowanych mu przez Partnerów Listamarzen.pl. Każdy Partner na swojej pod-stronie będzie miał możliwość zaprezentowania swojej oferty a każdy zarejestrowany użytkownik Listamarzen.pl uzyskuje prawo do atrakcyjnych zniżek i szeregu korzyści od oficjalnych Partnerów Listamarzen.pl.

Na łamach portalu będzie także obecna kolumna pt. „Porady eksperta”, na której znajdą się odpowiedzi i porady dotyczące tematycznych pytań zadawanych przez użytkowników.

W ramach swojej działalności Listamarzen.pl, będzie organizowała liczne konkursy i eventy dedykowane tematom poruszanym na portalu, mające zachęcić użytkowników do wykazania się kreatywnością.

Pierwszy konkurs „Twoja lista marzeń”, współorganizowany z portalem wizaz.pl, już się rozpoczął.

Więcej informacji w zakładce „konkurs” na www.listamarzen.pl

Listamarzen.pl należy do firmy : ZLOOB Sp. z o.o. Ul. Nowy Świat 5/6, 00-496 Warszawa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu