Nowe strony Divante

Divante uruchomiło swój nowy serwis www. Znaleźć w nim można wiele materiałów edukacyjnych oraz informacje o nowych produktach.

Pod adresem www.divante.pl funkcjonuje już nowy serwis. Jest on odbiciem dynamicznego rozwoju firmy – wydłużającej się listy klientów oraz usługi i produktów. Nowe produkty, które prezentuje Divante to obieg dokumentów oparty na Wiki (BusinessWiki WorkFlows), Portal Rekrutacji oraz wykorzystanie VideoSteam do eLearningu.

Firma systematycznie rozwija swoje kompetencje w zakresie systemów wspierających zarządzanie wiedzą, innowacje oraz zasoby ludzkie. Realizuje także projekty systemów wymiany wiedzy i pomysłów pomiędzy przedsiębiorstwami a ich otoczeniem biznesowym.

Skupiamy się na pokazaniu naszej przewagi konkurencyjnej w sposób jak najbardziej konkretny. W sekcji Wyróżniki oferty poznać można unikalne elementy naszej oferty – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

Na stronie zamówić można dodatkowe, bogate materiały na tematy takie jak zarządzanie wiedzą, innowacje, obieg dokumentów, streaming, eCommerce oraz mobile.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu