Nowa strona internetowa Centrum Klima

Centrum Klima – lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce – uruchomiła nową, korporacyjną stronę www. Witryna adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, potencjalnych inwestorów i dziennikarzy. Prezentuje informacje o Centrum Klima, aktualności z życia spółki, nowości produktowe i najświeższe wieści z rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnego.

Nowa witryna Centrum Klima odpowiada najnowszym trendom oraz oddaje wyrazisty i innowacyjny charakter dynamicznie rozwijającej się firmy. Przejrzysty układ strony, intuicyjna nawigacja i nowoczesna grafika sprawiają, że serwis jest funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi.

Strona zawiera – przygotowane głównie z myślą o kontrahentach – portfolio produktów wraz ze zdjęciami, opisem technicznym oraz pełną dokumentacją. Internauci mogą skorzystać z wielu użytecznych sekcji, takich jak: nowości, promocje, zamówienia czy też szkolenia. Ponadto, w serwisie – oprócz informacji ofertowych – dostępne jest profesjonalnie przygotowane Centrum Prasowe oraz możliwość subskrypcji newslettera.

„Wiemy, jak ważnym medium w dzisiejszych czasach jest internet. Cenimy otwartą i aktywną politykę informacyjną, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej strony internetowej. Witryna dedykowana jest przede wszystkim naszym Klientom, inwestorom oraz mediom. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa strona będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich osób zainteresowanych spółką i jej ofertą” – mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima S.A.

Strona Centrum Klima została wzbogacona o rozbudowaną zakładkę relacji inwestorskich, zaprojektowaną w myśl wytycznych Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki temu stanowi doskonałe źródło informacji dla potencjalnych akcjonariuszy i inwestorów.

Strona dostępna jest pod adresem www.centrumklima.pl

W styczniu 2009 roku firma zakończyła wdrażanie nowoczesnego systemu identyfikacji wizualnej. Ponadto, spółka odświeżyła i unowocześniła logotyp.

Centrum Klima zajmuje się produkcją oraz dystrybucją elementów wykorzystywanych w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Asortyment spółki stosowany jest przy budowie nowych obiektów lub podnoszeniu standardu obiektów już istniejących. Działalność firmy zaliczana jest do branży HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning), która jest częścią sektora budowlanego.

Segmenty działalności spółki to:

  • budownictwo mieszkaniowe
  • budownictwo komercyjne – biura, centra handlowe, multipleksy, banki, obiekty przemysłowe i usługowe, salony samochodowe
  • budownictwo użyteczności publicznej – szkoły, szpitale, urzędy

W kwietniu Centrum Klima znalazła się wśród firm nagrodzonych w trzeciej edycji konkursu Forum Jakości Quality Interantional 2009. Spółka została wyróżniona w kategorii „QI order – Produkt” za przewód S-Flex, który stosowany jest w budowie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Patronat nad konkursem objęli: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu