Mistrzowie Internetu 2009 – Kamikaze dla Telefonii Dialog

17 czerwca we Wrocławiu odbędzie się Wielki Finał DialNet Masters – organizowanej przez Telefonię Dialog ogólnopolskiej olimpiady wiedzy o Internecie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W finale wezmą udział 42 czteroosobowe drużyny wyłonione w trakcie rozgrywek on-line i off-line spośród prawie 4 tysięcy drużyn zakwalifikowanych do startu w Olimpiadzie.

Obsługę konkursu w Internecie już po raz drugi powierzono agencji interaktywnej KAMIKAZE. Agencja jest odpowiedzialna za stworzenie serwisu internetowego dialnetmasters.pl stanowiącego centrum działań, informacji i budowy społeczności Mastersów,  jego integrację z systemem testowym Moodle oraz obsługę zapytań od uczestników. W ramach realizacji strategii angażowania młodzieży w interakcje, KAMIKAZE zapewniło uczestnikom, kibicom i nauczycielom  możliwość tworzenia profili, komentowania wydarzeń oraz zorganizowało konkurs na grę flashową reklamującą Telefonię Dialog.

„Mastersi to fantastyczni użytkownicy. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z bardzo zdolnymi ludźmi, którzy mimo młodego wieku posiadają bardzo dużą wiedzę na temat technologii informatycznych. Jednak rezultaty konkursu na grę flashową przekroczyły nasze oczekiwania. Mastersi stworzyli prawie 350 gier, niektóre bardzo zaawansowane.” – mówi Łukasz Nowacki, Project Manager KAMIKAZE.

Podczas finału Mastersi zmierzą się z  zadaniami opracowanymi przez ekspertów z Politechniki Wrocławskiej. Rywalizacje o nagrodę główną – podróż do Chin oraz netbooki i iPody będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej turnieju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu