Fundacja Świętego Mikołaja w CHH Maximus

W dniach 23-24 maja Fundacja Świętego Mikołaja zorganizuje akcję charytatywną z okazji Dnia Dziecka w Centrum Maximus w Nadarzynie! Fundacja będzie zbierać dary (ubrania, zabawki, sprzęt sportowy) dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Upominki zostaną przekazane na rzecz wybranych, najbardziej potrzebujących placówek z całej Polski.

W najbliższy weekend na głównych alejkach Centrum Handlu Hurtowego Maximus zostaną wystawione specjalnie oznaczone kosze, gdzie zbierane będą dary na rzecz rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka wspieranych przez Fundację Świętego Mikołaja. W akcji pomogą hostessy, które rozdając ulotki informacyjne będą zachęcały Klientów do przekazania podarków. Dodatkowo, w zamian za przekazanie rzeczy dla osieroconych dzieci kupcy będą mogli zaoferować klientom zniżkę na zakupy lub drobny upominek.

„Dzień Dziecka to dla najmłodszych jedna z najradośniejszych chwil w roku. Organizując wspólnie z CHH Maximus akcję charytatywną chcemy sprawić, aby wychowankowie rodzinnych domów dziecka i podopieczni rodzin zastępczych także mogli świętować ten dzień. Znamy potrzeby tych dzieci i wiemy, że każda pomoc się liczy, a dzięki darom przekazanym przez Klientów Maximusa możemy dodatkowo wspierać tych najbiedniejszych. Z tej okazji chciałbym raz jeszcze gorąco zachęcić wszystkich do udziału w naszej akcji” – mówi Michał Rżysko, koordynator projektu Grunt to rodzina.

Centrum Handlu Hurtowego Maximus to międzynarodowe centrum handlu, które skupia 700 krajowych producentów i importerów z całego świata oferujących setki tysięcy artykułów w konkurencyjnych cenach. CHH Maximus zlokalizowany jest przy ulicy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Klienci mogą dojechać do Centrum korzystając z bezpłatnych linii MaxiBus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele.

Fundacja Świętego Mikołaja od dziesięciu lat organizuje społeczne i kulturalne kampanie reklamowe. Najważniejsze z nich to:

  • Mama w pracy – celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej sytuacji matek na rynku pracy. W ramach projektu organizowany jest konkurs dla firm przyjaznych mamom;
  • Grunt to rodzina – od 2004 roku Fundacja szerzy ideę rodzinnych domów dziecka;
  • Dzień Papieski – we współpracy z Fundacją „Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizowane są kampanie Dnia Papieskiego;
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu