Endorfina events dla MTV Networks

Agencja endorfina events otworzyła sezon wiosenno-letni realizując osiem imprez dla dzieci. Projekty zostały wyprodukowane na zlecenie MTV Networks.

endorfina events zorganizowała cykl imprez towarzyszących relacji rozdania Nickelodeon Kids' Choice Award, które odbyły się w sieci Multikino w ośmiu miastach Polski. Nickelodeon Kids' Choice Award to prestiżowa nagroda za dokonania artystyczne – od filmów, przez aktorów, muzykę, piosenkarzy i piosenkarki na telewizji i książce kończąc – przyznawana przez dzieci. Impreza wręczenia Kids’ Choice Awards, co roku prowadzona jest przez największe światowe gwiazdy takie jak Justin Timberlake, Cameron Diaz, Ben Stiller, Mike Myers, Jack Black i wielu innych. Agencja endorfina events odpowiadała za koncept i produkcję wydarzenia w Polsce – projekcję oraz gry i zabawy dla dzieci.

„Cieszymy się, że w tak przyjemny sposób mogliśmy zainaugurować sezon wiosenno-letni. Dzieci to bardzo miły, ale też trudny – bo bardzo wymagający – target” – mówi Anieszka Sołtysiak, partner w agencji endorfina.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu