CEKOLschool – nowoczesne szkolenia online

Druga edycja programu szkoleniowego CEKOLschool zbliża się do końca. W najbliższy czwartek 21 maja 2009r. odbędzie się szóste, przedostatnie spotkanie online.

Dzięki nowym narzędziom Internetowym firmy TransmisjeOnline, każdy może zorganizować i przeprowadzić szkolenie online. Korzystanie z nich jest bowiem bardzo proste. Przykładem skutecznego i efektownego wykorzystania usługi SpotkanieOnline jest cykl szkoleń online CEKOLschool zorganizowanych dla uczniów z kilkudziesięciu szkół w całej Polsce.

7 szkoleń zamiast 175

Założeniem projektu CEKOLschool było dotarcie do jak najszerszego grona uczniów szkół budowlanych. W I edycji programu, trwającej od lutego do czerwca 2008 roku, w 7 lekcjach przeprowadzonych online, uczestniczyli uczniowie z ponad 25 szkół budowlanych z całej Polski. Aby przeprowadzić te 7 lekcji w sposób tradycyjny trzeba by zorganizować 175 szkoleń łącznie w 25 miejscach! Usługa SpotkanieOnline pozwala na wielokrotne zwiększenie zasięgu oraz radykalne obniżenie kosztów.

Sukces i kolejna edycja szkoleń

12 marca b.r. rozpoczęła się II edycja internetowego programu szkoleniowego. W pierwszej lekcji online wzięło udział już ponad 40 szkół z całej Polski. To efekt sukcesu, jakim zakończyła się pierwsza edycja programu. Wprowadzając program szkoleń online firma nie tylko prezentuje swoją ofertę w atrakcyjnej dla młodzieży, interaktywnej formie, ale również oszczędza czas swoich pracowników, pieniądze na dojazdach oraz dba o środowisko.

Przebieg szkolenia online

Każda z lekcji składa się z dwóch części. W trakcie pierwszej odbywa się multimedialna prezentacja produktu. W drugiej, trwa praktyczny pokaz omawianych wcześniej prac. Wszystkie spotkania odbywają się na żywo i dzięki usłudze SpotkanieOnline transmitowane są z Gdańska, siedziby głównej firmy CEDAT, producenta marki CEKOL, a odbierane przez budowlane szkoły średnie z całej Polski. W trakcie każdego ze spotkań uruchamiany jest też czat, co umożliwia uczniom interaktywne uczestnictwo w lekcji. Mogą oni zadawać pytania odnośnie każdej z omawianych kwestii i na bieżąco otrzymują odpowiedzi.

Tytuł najbliższej lekcji online brzmi: „Cementowe zaprawy klejące i ich wykorzystanie”. Ostatnia lekcja II edycji programu odbędzie się 4 czerwca b.r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu