Birofilia 2009: oficjalna strona i proces akredytacyjny już ruszyły

19-20 czerwca 2009 r. na terenie Browaru w Żywcu odbędzie się XIV edycja największego w Europie wydarzenia dla miłośników piwa, piwowarów domowych i rzemieślniczych oraz kolekcjonerów akcesoriów piwnych – „Birofilia 2009”. Na miesiąc przed rozpoczęciem Imprezy uruchomiona została oficjalna strona internetowa (www.festiwal-birofilia.pl). Ruszył także proces akredytacyjny dla dziennikarzy.

Birofilia z roku na rok rozwija się i śmiało można powiedzieć, że stała się ona oficjalnym Świetem Piwa Browaru w Żywcu. Tylko na tej imprezie udaje się pogodzić promocję piw produkowanych przez jedną z dwóch największych w Polsce grup piwowarskich i piw warzonych przez piwowarów domowych i browary restauracyjne. Miłość do piwa i kultury związanej z jego konsumpcją przez dwa dni imprezy łączą tysiące ludzi z całej Europy. Browar w Żywcu dzięki Festiwalowi sprawuje swoisty mecenat nad prężnie rozwijającym się ruchem piwowarstwa domowego. W ubiegłym roku żywiecką giełdę i festiwal odwiedziło ponad 3500 kolekcjonerów, piwowarów i miłośników piwa z 23 krajów. Dla prawdziwego smakosza piwa opuszczenie żywieckiej imprezy to nietakt i ujma na piwnym honorze.

www.festiwal-birofilia.pl

By ułatwić wszystkim zainteresowanym dotarcie do najważniejszych informacji już na miesiąc przed startem tego wydarzenia została uruchomiona oficjalna internetowa strona festiwalowa. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z programem Imprezy oraz z opisem atrakcji, które czekają na wszystkich uczestników. Na stronie będą publikowane na bieżąco wszystkie informacje związane z Festiwalem.

Akredytacje dla dziennikarzy

Dla mediów uruchomilismy proces akredytacyjny. Podczas Święta Złotego Trunku, nie może zabraknąć dziennikarzy interesujących się sektorem piwnym jak i samym piwem. Od dziś można wypełniać formularz akredytacyjny. Namawiamy zwłaszcza do niezwykle prostej rejestracji on-line. Cały proces nie zajmie więcej niż kilka minut. Zasady przyznawania akredytacji dostępne są na stronie www.Festiwal-Birofilia.pl w zakładce ‘Dla mediów’. Przewidywane zakończenie procesu akredytacyjnego, to 15 czerwca br. Liczba akredytacji ograniczona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu