Rozdają pół miliona złotych

Wydawnictwo Złote Myśli w ciągu ostatnich 2 lat rozdało swoim klientom 280 tys. zł, z przeznaczeniem na ich rozwój i samodoskonalenie. Teraz, do końca maja w tym samym celu zamierza rozdać ponad pół miliona złotych.

W jaki sposób? Od początku jest tak, że każdy, kto zarejestruje się w Złotych Myślach dostaje na start w prezencie kwotę 5zł do wykorzystania na publikacje wydawnictwa. Można je wykorzystać od razu przy pierwszym zakupie jako rabat na publikacje, ale można  także je zbierać wraz z kolejnymi wirtualnymi złotówkami , co pozwoli na przykład następnym razem sfinansować nimi całą publikację.

Dlaczego kwota pół miliona złotych? Wydawnictwo ma blisko 200tys. klientów, z czego ponad 100tys. jeszcze nie w pełni zarejestrowanych i wierzy, że takim prezentem zmotywuje ich do pełnej rejestracji w swoim serwisie. Jednocześnie jeśli wszyscy ci klienci skorzystają z propozycji Złotych Myśli – nie mówiąc już o dopiero się rejestrujących, których z każdym miesiącem przybywa średnio około 5 tysięcy – wówczas uzbiera się kwota ponad 500 tysięcy złotych.

Skąd taki pomysł na prezent? Od samego początku działalności wydawnictwo, któremu przyświeca hasło „Bliżej sukcesu”, promuje i nagradza czytelników, którzy inwestują w swój rozwój i samodoskonalenie. Mateusz Chłodnicki, wiceprezes wydawnictwa, tłumaczy, dlaczego: Inwestowanie w sukces i rozwój w biznesie są bardzo ważne. Ale źródłem sukcesu – według Złotych Myśli – jest przede wszystkim umiejętność inwestowania w klientów. Nie liczy się tylko zysk i to nie on stoi u nas na pierwszym miejscu. Każdy, kto myśli inaczej, działa na krótką metę. Wydawnictwo od zawsze chce być bliżej swoich klientów, dlatego oddajemy im część zysku wydawnictwa, by byli oni bardziej do nas przywiązani i wracali po kolejne publikacje. Taką strategię z sukcesem realizujemy od początku istnienia Złotych Myśli. A ta akcja jest kolejnym tego przykładem.

Krótko mówiąc, owa akcja Wydawnictwa Złote Myśli jest przykładem na to, że lojalność się opłaca, nie tylko w relacjach osobistych, ale także biznesowych.

www.zlotemysli.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu