RIVERBED zademonstruje oprogramowanie do optymalizacji wan na przełącznikach HP PROCURVE

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła, że jako partner technologii HP ProCurve Open Network Ecosystem (HP ProCurve ONE), zademonstruje na targach Interop Las Vegas 2009 działanie na module zl HP ProCurve ONE swojego systemu optymalizacji Riverbed (RiOS), który stanowi podstawę technologiczną linii produktów Steelhead.

Rozwiązanie optymalizujące sieć rozległą Riverbed zdejmuje z przedsiębiorstw ograniczenia IT podnosząc wydajność aplikacji, umożliwiając nie zakłóconą konsolidację oraz zapewniając widzialność aplikacji i sieci przedsiębiorstw. Moduł HP ProCurve ONE Services zl jest sercem przełączników z serii HP ProCurve 5400zl i 8200zl. Konsoliduje on aplikacje partnerów na wspólnej platformie, umożliwiając tym samym zmniejszenie kosztów i optymalizację powierzchni w szafach rakowych. Optymalizacja sieci WAN Riverbed na infrastrukturze HP ProCurve zapewnia klientom rozwiązanie nowej generacji dla centrów przetwarzania danych.  Dyrektorzy IT będą mieli możliwość pogodzenia sprzecznych wymagań mobilnych pracowników ze stale rosnącymi potrzebami zarządzania i centralizacji IT. Wspólne rozwiązania powinny być dostępne w drugiej połowie 2009 roku.

“Włączenie systemu optymalizacji RIOS do HP ProCurve ONE daje klientom, którzy chcą przejść na nową generację “data center”, rozwiązanie, które może obniżyć koszty i złożoność zarządzania siecią, przy jednoczesnej poprawie wydajności aplikacji i wydajności pracowników „, powiedział Eric Wolford wiceprezes ds. marketingu i rozwoju w Riverbed. „Ściśle współpracowaliśmy z HP nad rozwojem produktu aby mieć pewność, że integracja naszych rozwiązań spełnia zmieniające się potrzeby przedsiębiorstw globalnych. Uczestnicy targów Interlop będą mogli zobaczyć efekty tej ścisłej integracji w działaniu.”

„Klienci chcą zmniejszać koszty i upraszczać skomplikowane zarządzanie siecią. Połączenie systemu optymalizacji Riverbed z HP ProCurve ONE zaspokoi te potrzeby, przy jednoczesnej poprawie wydajności aplikacji,” powiedział Matt Zanner dyrektor Data Center Solutions w HP ProCurve. „Integracja systemu RiOS z infrastrukturą przełączników HP ProCurve dostarcza wartość biznesową zwiększając efektywność optymalizacji sieci WAN u naszych klientów.”

Podczas targów Interop Riverbed zademonstruje system RiOS uruchomiony na module HP ProCurve ONE zl. Oprócz obejrzenia demonstracji, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań związanych z optymalizacją sieci WAN na kilku sesjach, w których wezmą udział przedstawiciele Riverbed. Dyskusje obejmą m.in. ewolucję sposobów dostarczania aplikacji, kwestię centrów przetwarzania danych nowej generacji oraz konkurencji na rynku rozwiązań do optymalizacji WAN.

Oświadczenie

Niniejszy komunikat prasowy zawiera stwierdzenia odnoszące się do przyszłości, w tym oświadczenia związane z oczekiwanym zapotrzebowaniem na produkty i usługi firmy Riverbed, oświadczenia dotyczące rynku RSP i spodziewanego wzrostu jego właściwości, oświadczenia, plany, strategie i cele Riverbed dla przyszłych działań, w tym w odniesieniu do RSP, oraz oświadczenia odnoszące się do zdolności Riverbed do zaspokojenia potrzeb organizacji rozproszonych. Oświadczenia te, odnoszące się do przyszłości pociągają za sobą ryzyko i niepewność, jak również założenia, że jeżeli nie są one w pełni zmaterializowane lub okażą się nieprawidłowe, mogą spowodować, że nasze wyniki będą różnić się istotnie od tych, wyrażonych wprost lub domyślnie, w takich oświadczeniach przyszłościowych. Ryzyko i niepewność, które mogą powodować, że nasz wynik będzie różnić się istotnie od tego, wyrażonego wprost lub domyślnie, w takich oświadczeniach przyszłościowych zawieramy naszą zdolność reagowania na trendy i wyzwania w naszej działalności i specyfikę rynków, na których prowadzimy działalność; naszą zdolność do przewidywania potrzeb rynku lub opracowania nowych lub ulepszonych produktów, w celu spełnienia tych potrzeb; stopnia przyjęcia naszych produktów; naszą zdolność do pomyślnego ustanowienia i utrzymywania relacji z naszymi partnerami dystrybucyjnymi; naszą zdolność do konkurowania w naszej branży; wahań popytu, cyklów sprzedaży i cen naszych produktów i usług; niedoborów lub wahań cen w naszym łańcuchu dostaw; naszą zdolność do ochrony naszych praw własności intelektualnej; ogólnych warunków politycznych i gospodarczych, warunków rynkowych i wydarzeń oraz innemu ryzyku i niepewności opisanemu szerzej w naszych dokumentach złożonych lub dostarczonych do Komisji Papierów Wartościowych i Giełdy (Securities and Exchange Commission). Więcej informacji na temat tych i innych zagrożeń, które mogą mieć wpływ na działalność Riverbed określone są w naszym formularzu 10-Q złożony w SEC w dniu 30 kwietnia 2009 roku. Wszystkie stwierdzenia w niniejszej informacji prasowej są oparte na informacjach dostępnych nam z datą niniejszego listu i nie bierzemy na siebie żadnego zobowiązania do aktualizacji tych oświadczeń. Wszelkie przyszłe produkty, właściwości lub związane wymagania, które mogą być w tym wydaniu są wyłącznie w celach informacyjnych i nie są zobowiązaniem do dostarczania wszelkich technologii lub akcesorium. Riverbed zastrzega sobie prawo do zmiany przyszłych planów produktowych w dowolnym momencie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu