Personel Headz Marketing Partner rośnie w siłę

Nieustanny rozwój firmy Headz Marketing Partner przede wszystkim jest zasługą ludzi, którzy ją tworzą. Profesjonalizm z jakim podchodzą do powierzonych zadań przekłada się na sukces firmy. Do grona pracowników firmy dołączyły dwie nowe osoby.

Zespół Headz Marketing Partner niedawno został zasilony przez Marcina Lisowskiego oraz Sebastiana Skwarskiego. Obaj dołączyli do Działu Rozwoju Sieci.

Marcin Lisowski zajmuje stanowisko Kierownika Działu Rozwoju Sieci. Jego obowiązkami są koordynowanie sieci nośników i nadzór nad istniejącymi nośnikami.  Z wykształcenia jest magistrem inżynierem geodezji i kartografii i właśnie ukończenie studiów z wyróżnieniem uważa za jeden ze swoich największych sukcesów. Jednak jak sam mówi zawodowe sukcesy są dopiero przed nim. Po pracy oddaje się swojemu hobby, którym jest wędkarstwo wyczynowe.

Sebastian Skwarski także wspiera Dział Rozwoju Sieci. Do jego zadań w Headz Marketing Partner należy pozyskiwanie terenów pod nośniki reklamowe, a także obsługa techniczna nośników reklamowych. Swoje doświadczenie zdobywał prowadząc własną działalność gospodarczą. Fakt, że własną firmę zaczął prowadzić w wieku 19 lat uważa za swoje największe dotychczasowe osiągnięcie. Do pasji Sebastiana należą piłka nożna, wędkarstwo i muzyka klubowa.

Firma Headz Marketing Partner specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kampanii outdoorowych. Na rynku reklamy jest postrzegana jako specjalista od dostarczania gotowych rozwiązań z dziedziny outdooru oraz tworzenia unikalnych sieci reklamowych. Oferuje swoim klientom m.in. sieci całoroczne podzielone na Sieć Exclusive, Sieć Top Cities i Sieć Porty Lotnicze oraz sieci sezonowe takie jak Sieć Lato, Sieć Zima i Sieci Dedykowane. Zrealizowała kampanie dla wielu klientów m.in. z branży motoryzacyjnej, paliwowej, finansowej. Więcej informacji na temat zakresu działalności firmy będzie można znaleźć na stronie www.headz.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu