House of Skills i Bradfield Group – pierwszy międzynarodowy certyfikat dla menedżerów i specjalistów HR w Polsce

Kursy przygotowawcze do uznanego na całym świecie certyfikatu CIPD pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National–Louis University w Nowym Sączu.

Od października 2009 kursy certyfikacyjne CIPD będą dostępne w Polsce. Cykl szkoleń zorganizuje firma House of Skills przy współpracy z Bradfield Group. Patronat nad szkoleniami obejmie Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Wyższa Szkoła Biznesu – National–Louis University w Nowym Sączu.

Certyfikaty brytyjskiego instytutu CIPD: Certificate in Personnel Practice (CPP) oraz Certificate in Training Practice (CTP) są wysoko cenione przez pracodawców dzięki czemu stanowią przepustkę do kariery w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikaty te oparte są na obiektywnej ocenie i stanowią potwierdzenie wysokich kwalifikacji zawodowych. Ich zdobycie prowadzi do uzyskania Członkostwa Stowarzyszonego w CIPD.

„Wielu pracodawcom przestają wystarczać studia i bogate doświadczenie kandydatów. Pozostawiają one dość duży margines ryzyka, związanego z zatrudnieniem danej osoby. Uznany, międzynarodowy certyfikat to świadectwo określonego poziomu wiedzy i umiejętności, sam dyplom uczelni takiej pewności nie daje” – mówi Aleksander Drzewiecki, Prezes Zarządu House of Skills. „Posiadanie certyfikatu jest oczywiście cenne również dla pracownika – wymierne, obiektywne świadectwo jego kwalifikacji stanowi dobrą kartą przetargową w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju. Jest często atutem, branym pod uwagę przy zatrudnianiu na wysokie stanowiska”.

The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) to profesjonalna instytucja skupiająca osoby zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi i ich rozwojem. Posiada obecnie 133 000 indywidualnych członków na całym świecie. CIPD angażuje się w rozwój i promowanie dobrych praktyk w branży zarządzania zasobami ludzkimi, tak, by mogły być stosowane zarówno przez członków indywidualnych CIPD, jak i ich organizacje. CIPD osiąga swój cel poprzez zaspokajanie potrzeb zawodowych swoich członków oraz promowanie kluczowych wartości w sferze zarządzania zasobami ludzkimi.

Certyfikaty CIPD są uznawane na całym świecie. W ostatnich latach na kursy certyfikacyjne organizowane przez prawie 300 akredytowanych ośrodków edukacyjnych zapisuje się rocznie około 11 500 osób.

Partnerem House of Skills w organizacji szkoleń w Polsce jest Bradfield Group. Firma posiada czternastoletnie doświadczenie związane z przygotowywaniem do egzaminów certyfikacyjnych CIPD w Wielkiej Brytanii. Swoje programy prowadzi w akredytowanych ośrodkach CIPD znajdujących się w Cambridge, Peterborough i Londynie oraz na Bliskim Wschodzie i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji:  www.cipd.co.uk

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu