Citi Handlowy premiuje aktywnych klientów – bezpłatny pakiet Kapitalny Biały dla aktywnie korzystających z karty do konta firmowego

Citi Handlowy rusza za specjalną ofertą dla mikro i małych przedsiębiorstw i premiuje klientów aktywnie korzystających z karty debetowej do konta firmowego. Jeśli wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w każdym miesiącu będzie nie mniejsza niż 2000 zł – wakacje klientów od opłat za korzystanie z pakietu Kapitalny Biały nigdy się nie skończą.

To unikalne na polskim rynku bankowości przedsiębiorstw rozwiązanie. Lojalność i aktywność klientów korzystających z karty debetowej do konta firmowego w Citi Handlowy premiujemy zwolnieniem z opłat za korzystanie z całego pakietu usług. Miarą aktywności naszych klientów jest łączna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu – tłumaczy Adam Grabarczyk Dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty Bankowości Przedsiębiorstw – W nowej promocji pakietu Kapitalny Biały klienci otrzymują wyjątkową ofertę na niezwykle konkurencyjnych warunkach.

Pod hasłem „Płacisz kartą firmową za zakupy – masz pakiet za darmo” ruszyła promocja pakietu usług bankowych dla mikro i małych przedsiębiorstw.

Klienci, którzy założą konto firmowe w ramach pakietu Kapitalny Biały otrzymają miesiąc bezpłatnego korzystania z pakietu. Na tym się jednak przywileje dla małych przedsiębiorców nie kończą. Klienci aktywnie korzystający z karty firmowej do konta w Citi Handlowy mogą liczyć na kolejne miesiące bezpłatnego korzystania z pakietu. Wystarczy, że w danym miesiącu kalendarzowym wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową do konta firmowego będzie nie mniejsza niż 2000 zł.

Pakiet Kapitalny Biały to wygodne i tanie konto wraz z zestawem nowoczesnych narzędzi umożliwiających sprawne zarządzanie finansami firmy. Pakiet został zaprojektowany „na miarę” potrzeb i oczekiwań osób fizycznych samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pakietu Kapitalny Biały klienci mogą otworzyć i prowadzić jeden rachunek bieżący. Otrzymają do tego kartę debetową, a także dostęp do bankowości internetowej i telefonicznej CitiPhone. Przedsiębiorcom przypisany zostanie także ich doradca telefoniczny. Na klientów czeka także atrakcyjna oferta rachunków depozytowo-oszczędnościowych: Automatyczny Rachunek Depozytowy, Firmowe Konto Oszczędnościowe oraz Firmowe Konto SuperOszczędnościowe. Klienci mogą z tych produktów korzystać bezpłatnie.

W ofercie Citi Handlowy dostępne są jeszcze pakiety Przystępny Biały i Dynamiczny Czerwony. Klienci Citi Handlowy mogą być całkowicie lub częściowo zwolnieni z opłat miesięcznych za korzystanie z tych pakietów, jeśli tylko średnie saldo miesięczne na ich kontach firmowych utrzymywane będzie na odpowiednim poziomie,

Powyższe pakiety dla Citi Handlowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw wyróżniają konkurencyjne opłaty za podstawowe transakcje bankowe oraz bogata oferta bezpłatnych usług dodatkowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa decydując się na jeden z oferowanych pakietów otrzymują: bezpłatne przelewy internetowe do ZUS oraz Urzędu Skarbowego, darmowe przelewy wewnętrzne w ramach Citi Handlowy, bogatą sieć bezpłatnych bankomatów oraz określoną ilość wpłat gotówkowych w oddziale za darmo. Więcej informacji o pakietach, karcie kredytowej i innych produktach można uzyskać na stronie www.citihandlowy.pl

Citi Handlowy w październiku zeszłego roku uprościł segmentację firm z sektora MSP – na nowej stronie citihandlowy.pl klienci mogą wybrać między „bankowością dla Przedsiębiorstw (roczne obroty poniżej 75 mln PLN) oraz dla Korporacji (roczne obroty powyżej 75 mln PLN). Również w październiku odświeżono ofertę pakietów Citi Handlowy. W ten sposób klientom udostępniono cztery zestawy: Przystępny Biały, Dynamiczny Czerwony, Stabilny Niebieski oraz Elitarny Granatowy. Ta integralna platforma do obsługi MSP, która pozwala oferować klientom z tego segmentu najlepsze rozwiązania z części korporacyjnej i detalicznej Banku, przynosi już dzisiaj pierwsze sukcesy. W okresie od stycznia do marca 2009 roku Bank pozyskał ponad 1500 nowych klientów z segmentu MSP.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu