„Podróże” podpowiadają – sposób na udane rodzinne wakacje i atrakcyjny Dzień Dziecka

Wszyscy, którzy teraz planują wakacyjny wyjazd z dzieckiem, koniecznie powinni sięgnąć po czerwcowy numer „Podróży”. Znajdą w nim wskazówki, na co szczególnie zwrócić uwagę i o czym nie zapomnieć wybierając się w podróż z kilkulatkiem. Dzięki przewodnikowi po wesołych miasteczkach Europy, „Podróże” wybawią z kłopotu rodziców szukających dla swoich pociech atrakcji na Dzień Dziecka.

Czerwcowy magazyn jest promowany  w prasie i internecie oraz w sklepach sieci Baltona.  „Podróże” jak co miesiąc opisują ciekawe miejsca zachęcając do ich odwiedzenia. Każdy, kto uwielbia podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc, znajdzie w nich coś dla siebie. Jednak czerwcowy numer jest szczególnie przydatny rodzicom. Z myślą o nich powstał artykuł „Rodzinny batalion” – recepta na udane wakacje w małymi dziećmi. „Weselej być nie może”, czyli wszystko o najlepszych europejskich lunaparkach – ten artykuł zainspiruje nie tylko rodziców, ale wszystkich lubiących dobrą zabawę.

Czerwcowe „Podróże” są promowane w prasie – miesięcznikach MURATORA S.A. („Murator”, „M jak mieszkanie”, „M jak mama”, „Żagle”), w magazynach „Film”, „Zwierciadło”, „Sens”, „Foto” i „Fotografia Cyfrowa” oraz w dodatku „Podróże” „Dziennik. Polska. Europa. Świat”.

Promocja obejmuje internet – portal gazeta.pl oraz serwisy MURATORA S.A. Autor kampanii promocyjnej – Dział Marketingu – Sport, Hobby, Wypoczynek MURATORA S.A. rozpoczął również współpracę z siecią Baltona. „Podróże” nr 6 i 7/2009 to dodatkowy prezent dla kupujących produkty w sklepach wolnocłowych Baltony, zlokalizowanych na lotniskach: Warszawa Okęcie, Katowice Pyrzowice, Poznań Ławica, Kraków Balice, Port Lotniczy Wrocław, Port Lotniczy Gdańsk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu