X Międzynarodowy zlot pojazdów tuningowanych – będzie się działo

Próby sprawnościowe, swąd palonej gumy, widok kilkuset cudów motoryzacji a ponadto wirtuoz tuningu w akcji. To wszystko czeka na fanów motoryzacji na największym ogólnopolskim zlocie pojazdów tuningowanych – Tuningowisko Wrocław. Start imprezy 6 czerwca.

Ta niepowtarzalna impreza przyciąga co roku kilkanaście tysięcy fanów motoryzacji, mistrzów w paleniu gumy, indywidualnych wystawców z całej Europy oraz piękne kobiety.

W tym roku odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja zlotu. Ponieważ tak długi staż zobowiązuje, organizatorzy przygotowali nie lada atrakcje. Oprócz tradycyjnych już, konkursów KJS, prezentacji audio oraz „palenia gum”, na uczestników czeka wiele niespodzianek m.in. nagrody dla publiczności czy konkurs na mistera tuningu.

Dodatkowo na Tuningowisku odbędzie się kolejna edycja eliminacji Wojny Północ-Południe, cyklu imprez tuningowych w kraju.

Wirtuozi za kierownicą

Na imprezie nie może zabraknąć mistrzowskich popisów palenia gumy. Na zlocie zjawią się Mistrzowie Polski w tej widowiskowej dyscyplinie razem ze swoimi specjalnie przygotowanymi autami, by zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia. Przy ryku silników i we wzburzonych tonach pyłu będą non stop palić setki a nawet tysiące gum. Organizatorzy przygotowali na tę okazję cztery wydzielone tory. W tym roku będzie można, za symboliczną opłatą, spalić opony razem z mistrzem. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Czarodziej tuningu na żywo!

W dniach 6-7 czerwca na Tuningowisku będzie można oglądać światową gwiazdę lakiernictwa artystycznego i tuningu przy pracy! Sam Pierre Bodin, zdobywca wielu pucharów, gwiazda programów TV i artykułów prasowych poświęconych tuningowi będzie ozdabiał samochody chętnych uczestników drobnymi elementami za niewielką opłatą. Proces twórczy daje mu ogromna satysfakcję – „To moja pasja i nie muszę zarabiać kokosów, wystarczy że będę miał za co żyć i satysfakcję z tego co zrobiłem”- oświadcza mistrz. Z pewnością przywiezie ze sobą niektóre z dzieł sztuki, które wyszły spod jego ręki. Te prawdziwe arcydzieła motoryzacji zaliczają się do czołówki europejskiego tuningu optycznego. Każdy będzie mógł zasięgnąć jego porady, zaś dla zwycięzcy prezentacji mistrz pomaluje maskę samochodu gratis. Prace Pierre Bodin można oglądać na stronie internetowej www.garazczarodzieja.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu