Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009 z portalem Bankier.pl

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego, portal finansowy Bankier.pl uruchomił serwis specjalny poświęcony tematyce Eurowyborów 2009. Pod adresem http://www.bankier.pl/eurowybory/ internauci mogą odnaleźć najnowsze informacje, wyniki sondaży, komentarze, a także programy komitetów wyborczych.

W najnowszym serwisie specjalnym Bankier.pl, dostępnym pod adresem:  http://www.bankier.pl/eurowybory/, użytkownicy portalu oprócz najświeższych informacji o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, odnajdą także aktualne wyniki sondaży. W serwisie dostępne są programy komitetów wyborczych, kompendium wiedzy o Europarlamencie, a także najnowsze komunikaty pochodzące z Parlamentu Europejskiego. Szczególnie ciekawym dla internautów materiałem mogą być komentarze video przygotowywane przez redakcję Bankier.TV.

„Obserwujemy zwiększające się zainteresowanie internautów tematyką europejską. W odpowiedzi na tę potrzebę proponujemy naszym użytkownikom serwis specjalny Bankier.pl, w którym chcemy pokazać jak najwięcej informacji o Europarlamencie, m.in. czym zajmuje się Parlament Europejski, jakie ma uprawnienia, jaki ma wpływ na nasze życie. Na łamach serwisu będziemy oczywiście dokładnie śledzić i relacjonować toczącą się kampanię wyborczą, przedstawimy także wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego” – mówi Mirosław Chojnacki, zastępca redaktora naczelnego Bankier.pl.

Portal Bankier.pl zaprasza również do dyskusji na tematy ze styku polityki i gospodarki na specjalnym Forum Wyborczym, którego ideą jest nieskrępowana wymiana poglądów, niezależnie od wyznawanych wartości czy sympatii politycznych. Forum powstało z nadzieją iż stanie się ono platformą merytorycznej dyskusji, a być może wskazówką dla polityków, jakie oczekiwania mają wobec nich wyborcy.

„Serwis specjalny Bankier.pl stworzyliśmy z nadzieją przybliżenia naszym użytkownikom wiedzy o Parlamencie Europejskim. Poprzez ten serwis chcielibyśmy uświadomić Polakom, że również Polska ma wpływ na funkcjonowanie Unii Europejskiej i tylko dzięki uczestnictwu w wyborach do Europarlamentu będziemy mogli ten wpływ zwiększać i kształtować” – mówi Roman Bryś, Członek Zarządu Bankier.pl.

Zapraszamy do odwiedzin serwisu specjalnego Bankier.pl: http://www.bankier.pl/eurowybory/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu