Nowy Dyrektor ds. Sprzedaży w ArchiDoc

ArchiDoc Sp. z o.o. – lider w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – wprowadził zmiany w strukturach Działu Handlowego. Od lutego 2009 roku sprzedażą w spółce kieruje Dominik Łabiński. Do jego zadań należy tworzenie i realizacja polityki sprzedażowej firmy oraz zarządzanie pracą zespołu handlowców.

Dominik Łabiński jest nową osobą w firmie ArchiDoc. Jako Dyrektor ds. Sprzedaży odpowiada za rozwój operacyjny działalności spółki na obecnych i potencjalnych rynkach, kreowanie produktów w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów oraz współpracę z partnerami.

„W 2009 roku nastąpiła reorganizacja i rozbudowa struktur handlowych w ArchiDoc. Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył tak doświadczony w branży specjalista. Sprzedaż usług outsourcingowych z obszaru back-office jest procesem specyficznym, wymagającym szerokiej wiedzy z tego zakresu. W naszej działalności liczy się bowiem przede wszystkim dokładne zrozumienie potrzeb klienta i poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą mu zoptymalizować wynikające ze współpracy z firmą zewnętrzną korzyści” – mówi Piotr Cholewa, Prezes Zarządu ArchiDoc Sp. z o.o.

Dominik Łabiński posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży rozwiązań usprawniających zarządzanie dokumentami, przede wszystkim z obszaru elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów. Poprzednio pracował dla Iron Mountain Polska, gdzie zrealizował ponad 40 projektów, m.in. dla Telekomunikacji Polskiej SA, Banku Zachodniego WBK SA, Deutsche Bank PBC SA, ING Banku Śląskiego SA, Banku Millennium SA oraz licznych firm ubezpieczeniowych i z sektora FMCG. Wcześniej związany był z S.E.R. Solutions Polska oraz Data Entry International (Poland).

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w zakresie negocjacji, mediacji i szkoleń.

W wolnym czasie gra w tenisa i w szachy. Do jego zainteresowań należą także muzyka, literatura i enologia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu