Nowość. CityScreen – sieć ekranów LED nad polskim morzem

Pierwsza w Polsce sieć ekranów w technologii cyfrowej LED w 7 nadmorskich miejscowościach. Nośniki LED-owe o wymiarach 4×3 m każdy, umiejscowione zostaną w Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Ustce, Łebie, Władysławowie, Jastarni i Helu. Ofertę przygotowała firma City z Krakowa.

Ekrany zainstalowane będą w najbardziej newralgicznych miejscach: przy głównych deptakach i promenadach, po których w okresie wakacyjnym spacerują miliony polaków spędzających swój urlop nad polskim morzem – wyjaśnia Rafał Satora, managing director CityScreen. Ponadto nośniki LED dają ogromne możliwości dla reklamodawców. Są bardzo dobrze widoczne, zarówno w ciągu dnia, jak i późnym wieczorem. Emitowane spoty przygotowywane są jako pliki MOV, AVI lub po prostu jako flash, dzięki czemu reklamodawca można wykorzystać praktycznie większość swoich materiałów promocyjnych bez konieczności produkowania nowego spotu – wyjaśnia zalety nośników LED-owych Rafał Satora. Każdy z ekranów wyposażony jest także w technologię bluetooth.

Najważniejszym jednak atutem ekranów LED jest to, że każda reklama emitowana jest na nośnikach premium w cyfrowej jakości. Spot przestaje być statyczny, a to przekłada się na o wiele większe zainteresowanie ze strony konsumentów. Emitowany obraz może być dowolnie konfigurowany w ciągu jego miesięcznej ekspozycji, co pozwala realizować bardzo skuteczne, bo wielowątkowe kampanie reklamowe – kończy Rafał Satora. Szczegóły oferty dostępne na www.cityscreen.pl

Nowa oferta CityScreen wsparta jest aktywnością reklamową pod nazwą LED’S Sunshine – chwytaj słońce razem z nami! – informuje Rafał Zamorski, Sales Director spółki. Poza standardową formą reklamy w mediach branżowych firma City zdecydowała się również na wysłanie specjalnie przygotowanych na tę okazję leżaków do opalania w ramach press packów. Obdarowaliśmy nimi marketerów, domy mediowe oraz agencje eventowe – dodaje Rafał Satora. Chcemy tym samym dać dowód na to, że obecność City w segmencie Digital Singage w Polsce to przyszłość dla firmy, a innowacyjne produkty mają tylko potwierdzać nasz profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój tego sektora w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu