Nowa witryna internetowa koncernu Bridgestone

  • by

Ruszyła nowa globalna witryna www.bridgestone.com. Serwis wzbogacono o dodatkowe funkcje, które ułatwią korzystanie z jego zawartości. Użytkownicy Internetu znajdą na Bridgestone.com szeroki zakres informacji przedstawiających globalne działania koncernu Bridgestone. Projekt przygotowano z myślą o wielokolturowej grupie odbiorców, aby zawartość serwisu była przystępna dla internautów na całym świecie.

Zaktualizowana witryna dostarcza rozszerzonych informacji o Bridgestone, jego produktach oraz globalnych inicjatywach na rzecz bezpieczeństwa drogowego  oraz ochrony środowiska naturalnego.

Z uwagi na zróżnicowany dostęp do Internetu użytkowników na całym świecie, Bridgestone.com umożliwia płynne przeglądanie swojej zawartości również tym bez szybkiego dostępu do Internetu, poprzez łącze wąskopasmowe. Witryna udostępnia dodatkowo możliwość dystrybucji informacji poprzez kanał RSS, dzięki czemu użytkownicy otrzymują dostęp do najbardziej interesujących ich wiadomości,  m.in. ze świata Formuły 1.

Bridgestone.com to kopalnia informacji o koncernie, do których użytkownicy dotrą poprzez ułatwioną nawigację na stronie głównej serwisu. Fotografie odsyłające  do najważniejszych wiadomości, ułatwią poznanie Bridgestone jako lidera w produkcji opon, wyłącznego dostawcy opon dla Formuły 1, zaangażowanego w szereg projektów  z zakresu odpowiedzialności społecznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu