Gwarantowany zasięg GaduAIR w całej Polsce dzięki Polkomtel S.A.

GaduAIR to nazwa polskiej sieci komórkowej, dostępnej od dzisiaj na rynku. Nowa usługa spod znaku żółtego słoneczka oferowana jest w ramach modelu MVNO na bazie infrastruktury Polkomtel S.A. Producentem jest spółka GG Network S.A., wydawca m.in. komunikatora Gadu-Gadu.

Obie firmy podpisały umowę o współpracy pod koniec 2007 roku, dzięki której GG Network S.A. mogła rozpocząć działalność jako mobilny operator telefonii komórkowej (MVNO).

Oferta trafiła dzisiaj do milionów potencjalnych abonentów – z samego komunikatora GG korzysta miesięcznie aż 6 mln internautów.

Telefonia komórkowa to kolejny, naturalny krok w rozwoju sieci GG, która od 9 już lat pomaga ludziom być w kontakcie. – To logiczne wpisanie się w naszą filozofię działania, konsekwentne rozbudowywanie możliwości komunikacji dla milionów internautów – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu GG Network S.A.

– Użytkownicy usług Gadu-Gadu to oczywiście miłośnicy nowych technologii, komunikujący się, a więc korzystający także z telefonii komórkowej. Połączyliśmy w GaduAIR dwa światy: Internetu i telekomunikacji – mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu GG Network S.A. – Dzięki współpracy z największą polską siecią komórkową – Polkomtel S.A. – będziemy mogli zaoferować naszym użytkownikom odpowiednią jakość usług mobilnych i co ważne – zasięg w całej Polsce.

– Cieszę się, że dzięki naszej sieci, która jako pierwsza podjęła współpracę z operatorami wirtualnymi na polskim rynku, zostanie udostępniony kolejny oryginalny pakiet usług telekomunikacyjnych – mówi Jarosław Bauc, prezes zarządu Polkomtel S.A. – Jestem przekonany, że klienci sieci GG, jako zapaleni użytkownicy nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych i zaawansowanych technologii, docenią ofertę GaduAIR, dostrzegając w niej atrakcyjne poszerzenie możliwości komunikacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu