Comarch organizatorem konferencji dla firm z branży Retail

Przedstawiciele czołowych firm z sieci handlu detalicznego, głównie branży odzieżowej, obuwniczej, RTV i AGD, spotkają się na konferencji „Liczą się tylko detale” organizowanej przez sektor MSP Comarch. Konferencja, połączona z polską premierą systemu do zarządzania siecią handlu detalicznego Comarch CDN Retail, odbędzie się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Comarch, mieszczącym się przy Al. Jana Pawła II 41e w Krakowie.

Konferencja „Liczą się tylko detale” jest pierwszym spotkaniem przedstawicieli czołowych firm sektora MSP z branży Retail w Polsce. W trakcie jednodniowego spotkania duży nacisk położony będzie na prezentowanie rozwiązań oraz korzyści wynikających z wdrożeń systemów IT, a także na prezentację doświadczeń zebranych przez Comarch podczas kilkunastu lat produkcji i wdrażania systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem.

Głównym elementem konferencji jest polska premiera Comarch CDN Retail – rozwiązania nowej generacji dedykowanego do zarządzania detaliczną siecią sprzedaży. CDN Retail to rozwiązanie będące efektem współpracy z obecnymi klientami i partnerami Comarch CDN, które oferuje nową jakość i perspektywy dynamicznego rozwoju pod kątem centralnego zarządzania rozległą siecią sprzedaży detalicznej.

W programie konferencji znajdą się również wystąpienia ekspertów dotyczące badań ad-hoc zachowań konsumentów, a także sposobów optymalizacji działalności sklepów detalicznych w oparciu o narzędzia analityczne Business Intelligence.

Zarówno w trakcie konferencji, jak i podczas przerw uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami Comarch przy tzw. stolikach eksperckich. Na specjalnie wyodrębnionej przestrzeni będzie możliwość dyskusji z konsultantami Comarch na temat oferowanych produktów i usług.

Propozycja udziału w konferencji kierowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej, dyrektorów, managerów wyższego szczebla, a także szefów działów IT odpowiedzialnych za funkcjonowanie sieci sprzedaży i podejmujących na co dzień strategiczne decyzje w firmach.

Więcej szczegółów na stronie internetowej konferencji www.liczasietylkodetale.comarch.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu