Budimex Danwood rozwija serię projektową LIVING

Firma Budimex Danwood, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie najnowszą serią LIVING, poszerzyła ofertę o cztery nowe projekty atrakcyjnych cenowo domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej.

Równocześnie także – wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom – zaproponowano bardzo korzystną dla klientów możliwość rozłożenia budowy na dwa etapy.

Najnowsza seria projektowa LIVING łączy nowoczesną i minimalistyczną architekturę z praktyczną funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Atutami tej linii domów są: duże przeszklenia, doskonałe dopasowanie do wąskich działek oraz nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne, pozwalające znacznie obniżyć koszty użytkowania.

Seria LIVING, mimo że jest obecna na rynku dopiero od lutego 2009 roku, zyskała już duże uznanie wśród inwestorów, którzy marzą o ciepłym, bezpiecznym i – przede wszystkim – własnym domu, a do tego dostępnym za rozsądną cenę.

Przestrzeń? Według potrzeb

Architekci firmy Budimex Danwood uzupełnili dotychczasową ofertę serii LIVING i do wcześniej proponowanych projektów domów dwukondygnacyjnych dodali również dwa domy parterowe i dwa nowe domy półtorakondygnacyjne. Spełnili w ten sposób oczekiwania zarówno młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, jak też rodzin wielopokoleniowych oraz osób starszych.

Dwa parterowe bungalowy Living 78 i Living 83 to propozycje dla osób pragnących mieszkać samodzielnie, które cenią sobie swobodę i wygodę posiadania wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie. Funkcjonalne ustawienie ścian sprawia, że powierzchnia wydaje się większa, niż wynikałoby to z metrażu. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza domów są rozświetlone i dają poczucie komfortu.

Domy z poddaszem (półtorakondygnacyjne) Living 125 i Living 157 to z kolei idealne projekty dla rodzin. Duże otwarte przestrzenie pobudzają wyobraźnię mieszkańców i zachęcają do urządzenia niezwykłego wnętrza, wypełnionego rodzinną atmosferą.

Łatwo dostępne pomieszczenia na parterze domu półtorakondygnacyjnego Living 125 mogą pełnić funkcje użytkowe, natomiast piętro z sypialniami i łazienką staje się azylem domowników. Projekt Living 157 sporządzono natomiast z myślą o kilku pokoleniach mieszkających pod jednym dachem. Starannie dobrane rozwiązania architektoniczne dają domownikom wystarczająco dużo miejsca, aby mogli cieszyć się swoim towarzystwem, a zarazem mieć poczucie nieskrępowanej swobody.
Inwestycja? Według możliwości

Wraz z nowymi projektami firma Budimex Danwood przygotowała dla swoich klientów bardzo wygodne rozwiązanie dla domów półtorakondygnacyjnych. Ich budowę, a więc i finansowanie, można podzielić na dwa niezależne etapy.

W pierwszej fazie wykonawca wykańcza tylko parter, co naturalnie obniża początkowe koszty. Adaptacja poddasza następuje później, w terminie dogodnym dla inwestora, tak więc – dom rośnie wraz z możliwościami finansowymi i potrzebami mieszkańców.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu