10 najlepszych nawigacji GPS ma zainstalowaną AutoMapę

Urządzenia wyposażone w AutoMapę zajęły pierwszych 10 miejsc w teście urządzeń do nawigacji przeprowadzonym przez magazyn NEXT.

W niezwykle drobiazgowym teście oceniano blisko 50 parametrów urządzeń do nawigacji GPS. Wyniki testu potwierdzają najwyższą jakość urządzeń, na których zainstalowana jest AutoMapa.

„- Sukces osiągnięty w teście magazynu NEXT przez naszych partnerów sprzętowych jest dla nas wielkim powodem do radości, pokazuje bowiem, że jakość produktu jest kluczem do sukcesu rynkowego. Jesteśmy niezwykle dumni, że AutoMapa i firmy z nią współpracujące wiodą prym na rynku samochodowych urządzeń GPS – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy

Co szczególnie warte podkreślenia, zwycięzca testu otrzymał od redakcji magazynu NEXT 78 punktów, a wszystkie wyróżnione urządzenia z zainstalowaną AutoMapą (Navroad NR460, Clarion MAP 780, Cruser Gamma A43, Blow GPS43VBt, ModeCom FreeWay RS, Aristo Voyager M700, Pentagram Nomad, Nokia N500, Becker Z100 i Smart GPS SG630) dzieliły zaledwie 3 punkty, podczas gdy pierwszy z produktów wyposażonych w inny system nawigacyjny uzyskał aż o 11 punktów mniej. Tak wysoka i wyrównana ocena urządzeń oferowanych przez partnerów AutoMapy świadczy o ich wysokiej jakości i niezwykle wyrównanym poziomie technicznym, dzięki czemu klienci wybierający urządzenia z zainstalowaną AutoMapą mają pewność, że kupują zestaw nawigacyjny najwyższej jakości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu