Trane zaprasza na szkolenie z zakresu HVAC

Tagi:

Trane, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, zaprasza na bezpłatne szkolenie z dziedziny chłodnictwa i klimatyzacji.

Szkolenie odbędzie się 27 maja 2009 o godzinie 11.00 w Centrum Inwestycji Hotelowych w Warszawie przy ulicy Kolejowej 9/11. Z powodu ograniczonej ilości miejsc, osoby pragnące wziąć udział w szkoleniu powinny zgłosić chęć uczestnictwa drogą e-mailową na adres rejestracja@east-side-consulting.pl

Jest to już kolejne szkolenie, jakie Trane oferuje przy współpracy z warszawskim Centrum Inwestycji Hotelowych. Majowe spotkanie poświęcone będzie prezentacji energooszczędnych rozwiązań klimatyzacji i wentylacji z ukierunkowaniem na obiekty hotelowe średniej wielkości.

Trane, działający w ramach grupy kapitałowej Ingersoll Rand, jest globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków. Firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania budynkami oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada obecnie 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie. Więcej informacji na temat Trane można znaleźć na stronach internetowych www.trane.com oraz www.ingersollrand.com

Centrum Inwestycji Hotelowych oferuje kompleksową realizację inwestycji, dotyczącą tak nowych obiektów hotelowych jak i modernizację już istniejących. Firma specjalizuje się w kompletacji wyposażenia do wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W CIH można także zapoznać się z ofertą Trane skierowaną głównie do obiektów hotelowych i wypoczynkowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu