Seminarium „Wszystko co chciałbyś wiedzieć o serwerach Blade, ale boisz się zapytać. Premiera VMware vSphere 4” w Poznaniu

28 maja firma Hardsoft-Telekom organizuje w Poznaniu seminarium n.t serwerów Blade wraz z prezentacjami i wystawą głównych producentów serwerów blade.

Będzie to najprawdopodobniej pierwsza w Polsce impreza na której obok siebie będą te rozwiązania prezentować główni producenci a zarazem konkurenci na rynkach światowych.

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z zagadnieniami związanymi z serwerami blade (obszary zastosowań, skalowalność, odporność na awarie, zarządzanie, koszty zakupu i użytkowania, konsolidacja zasobów, blade dla rynku SMB, porównanie z „tradycyjnymi serwerami”) oraz ofertą firm HP, IBM, Dell, Fujitsu.

Druga część seminarium to premierowy pokaz VMware vSphere 4- najważniejsza premiera roku związana z wirtualizacją. Produkt ten (a właściwie cała rodzina) zastępuje znany wszystkim VMware Infrastructure. To pierwszy w branży rozproszony system operacyjny działający w „chmurze obliczeniowej” (ang. cloud computing).  VMware przedstawi przegląd nowej funkcjonalności, nowe produkty oraz nowe zasady licencjonowania. Więcej informacji w j. polskim można znaleźć na stronie związanej z seminarium www.serweryblade.pl w dziale VMware.

Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji, agenda, formularz rejestracyjny na stronie www.serweryblade.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu