Option One rozstrzygnął wielką ogólnopolską loterię marki Gillette

Wylosowano zwycięzcę ogólnopolskiej loterii „Kup Gillette – wygraj Subaru”. Szczęśliwym wygranym jest mieszkaniec okolic Płocka, i to do niego trafiła główna nagroda – nowe, sportowe SUBARU Impreza WRX.

„Jestem zaskoczony i podekscytowany, nie mogłem się doczekać odbioru samochodu. Od dawna używam kosmetyków Gillette, tym chętniej wziąłem udział w loterii. Nawet nie przypuszczałem, że zakup kolejnego produktu sprawi mi taką niespodziankę” – komentuje swoją wygraną Pan Tomasz.

Aby wygrać Subaru:

– wystarczyło, w dniach 12.01.2009- 22.03.2009, kupić jeden z kosmetyków Gillette lub maszynki jednoczęściowe Blue3 i wysłać sms na numer 70701 z telefonu komórkowego, w treści wpisując numer kodu kreskowego zakupionego produktu.

Pan Tomasz odebrał swoją nagrodę z rąk przedstawicieli marki Gillette oraz organizatora loterii – firmy Option One sp. z o.o. w piątek 15 maja, w jednym z salonów marki Subaru w Warszawie.

Firma Procter & Gamble powierzyła realizację akcji agencji Option One sp. z o.o., która jako profesjonalny organizator konkursów i loterii opracowała mechanikę loterii sms, wdrożyła system komunikacji z konsumentami oraz zajęła się zakupem i logistyką nagród.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu