Ona i on – wyjątkowa para…kubków NESCAFÉ

Któż nie zna czerwonego kubka NESCAFÉ, który na stałe zagościł nie tylko w reklamach, ale i w polskich domach? Codziennie przygotowana w nim poranna kawa jest chwilą przyjemnego przebudzenia. Teraz Nestlé zaprasza do delektowania się wyjątkową kawą NESCAFÉ Classic we dwoje. Dwa nowe warianty kultowego, czerwonego kubka – w wersji dla niej i dla niego to powód, by poranna kawa stała się jeszcze przyjemniejszym wspólnym rytuałem.

Od 1 czerwca br. każdy, kto zakupi NESCAFÉ Classic 200g w promocyjnym opakowaniu, wraz z aromatyczną kawą otrzyma w prezencie wyjątkowy, czerwony kubek. Wyboru można dokonać pomiędzy dwoma wersjami – dla niej i dla niego. Najlepiej zaopatrzyć się w obydwie, by każdy kubek miał swojego właściciela…

Wyjątkowa oferta będzie dostępna od 1 czerwca aż do wyczerpania zapasów. Sugerowana cena zestawu NESCAFE Classic 200g z kubkiem w prezencie to ok. 18,50 zł.

Zgodnie ze strategią Nestlé promującą zbilansowaną dietę, na tyłach opakowań kawy umieszczono Kompas żywnościowy®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktu, a także zawiera cenne wskazówki żywieniowe, pomagające skomponować zbilansowaną dietę.

Projekt kubków oraz promocyjnych opakowań przygotowała agencja Art Graph..

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu