Nowa prezentacja internetowa Zakładów Magnezytowych

W kwietniu 2009 roku firma HBZ Sp. z o.o. (www.hbz.pl), we współpracy z agencją public relations Everest Consulting (www.everestconsulting.pl), pod adresem www.ropczyce.com.pl stworzyła nową prezentację internetową Zakładów Magnezytowych „ROPCZYCE”.

Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” są notowanym na giełdzie największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentem ceramicznych materiałów ogniotrwałych.

Nowy serwis internetowy umożliwia zapoznanie się z informacjami o firmie, jej działalności, historii,  partnerach i kontrahentach. Serwis stanowi jeden z elementów realizacji działań informacyjnych i public relations dla klienta, realizowanych i nadzorowanych przez agencję Everest Consulting. Na stronach internetowych prezentowane są także bieżące i historyczne notowania, raporty finansowe oraz informacje dla inwestorów.

Działająca od 13. lat na rynku firma HBZ Sp. z o.o. stworzyła projekt graficzny oraz oprogramowanie CMS oparte na autorskim systemie zarządzania treścią, umożliwiając szybkie i łatwe wprowadzenie aktualnych treści bezpośrednio przez Klienta lub agencję Everest Consulting.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu