Malwina Ferszt w BUZZ MEDIA

Z dniem 18 Maja do Agencji Marketingu Szeptanego BUZZ MEDIA dołączyła Malwina Ferszt, która objęła stanowisko Account Managera.

Wcześniej związana z Fabryką Pomysłów oraz Harder&Harder, gdzie pracowała na analogicznym stanowisku, prowadząc niestandardowe projekty z zakresu Word of Mouth Marketingu. W BUZZ MEDIA odpowiedzialna będzie za współtworzenie, realizację oraz nadzór nad projektami z zakresu OOH, Ambient, Guerrilla oraz Street Marketingu. Dołączenie Malwiny do zespołu jest kolejnym etapem realizowanej strategii rozwój działu „Ambient” w agencji.

Doświadczenie i profesjonalizm Malwiny w realizacji niestandardowych akcji promocyjnych jest bardzo duże i jestem pewien, że jej dołączenie do zespołu mocno zintensyfikuje nasze działania z zakresu szeroko pojętego Marketingu Szeptanego. Moja pewność jest tym większa, iż miałem okazję osobiście zetknąć się z kampaniami przy których pracowała dla takich klientów jak Crunchips, Commercial Union czy mBank. Cieszę się z tego wzmocnienia – tłumaczy Paweł Suchocki – Dyrektor Zarządzający BUZZ MEDIA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu