Firma Maxcube wprowadza na rynek serię zasilaczy Blitz PSU z aluminiową obudową i funkcją zarządzania okablowaniem. Urządzenia posiadają certyfikaty jakości 80Plus i SLI.

Tagi:

Maxcube International prezentuje 4 nowe zasilacze od 550W do 1000W. Wszystkie z nich zdobyły certyfikaty najwyższej jakości, między innymi 80Plus i SLI.

Firma Maxcube International wprowadza serię zasilaczy Blitz PSU przeznaczoną dla użytkowników i instalatorów, którzy szukają bezpiecznych urządzeń o dużej i niezawodnej mocy. Po wielkim sukcesie na światowych rynkach nowa seria Blitz jest już dostępna w naszym kraju. Seria ma na koncie pozytywne recenzje i najbardziej prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa – 80Plus i SLI.

Zasilacz Blitz 1000W jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników oraz profesjonalnych instalatorów. Wewnątrz aluminiowej obudowy znajduje się

14- centymetrowy wentylator Blue LED i łącza multimedialne, które spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników. Wartości wejściowe pokazują napięcie, które mieści się w przedziale od 100 do 240V, częstotliwość 60-50Hz, jak również wydajność energetyczną, która wzrasta do 80%, kiedy zasilacz jest w pełni naładowany. Model ten, podobnie jak 600W i 850W, umożliwia efektywne  zarządzanie okablowaniem.

Użytkownicy mogą także wybierać między zasilaczami o średnim zakresie mocy: Blitz 600W i 850W, powstałymi na bazie tego samego projektu. 14-centymetrowy wentylator z niebieskim światłem LED zdecydowanie wyróżnienia się na tle komputera, w którym jest wbudowany. Zasilacze 600W i 850W mają taką samą wydajność jak wcześniej zaprezentowane – przy maksymalnym naładowaniu gwarantują wydajność do 80%. Zasilacze te mają także taki sam wybór łączy jak pozostałe modele.

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach stworzony został model Blitz 550W. Zasilacz ten, kiedy jest w pełni naładowany, zapewnia nawet 82% wydajności. Wewnątrz znajduje się 12-centymetrowy wentylator i duży wybór łączy. Najważniejsze z nich to 2 łącza dla 6 pinów PCI, 4 dla urządzeń peryferyjnych, 6 dla urządzeń SATA oraz 12V złącze dla 4/8  pinów.

Nowe zasilacze PSU stworzone przez Maxcube International stały się znakomitym rozwiązaniem umożliwiającym połączenie stylowego wyglądu i największej wydajności dla każdego komputera.

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń:

  • Blitz 550W – 89 Euro
  • Blitz 850W – 139 Euro
  • Blitz 1000W – 179 Euro

Więcej informacji na temat serii zasilaczy Blitz PSU znajduje się na stronie: http://www.maxcube.com/products/list.php?cid=8

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu