Finał wielkiej promocji LCC

Promocja LCC na zagraniczne przekazy gotówkowe dobiegła już końca. Oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie w kraju, a rzesza zadowolonych klientów ponownie wzrosła. Kolejne, podobne projekty spółki LCC International już wkrótce.

W połowie marca firma LCC International zrezygnowała z opłat za transfery gotówkowe wychodzące z Polski. Klienci mogli wysyłać pieniądze do ponad 90 krajów świata bez żadnej prowizji. 15 maja niepowtarzalna akcja firmowana przez koguta, znoszącego kolorowe jaja, została zakończona. W ciągu dwóch miesięcy trwania promocyjna oferta wzbudziła duże zainteresowanie klientów LCC.

– Cieszymy się z wprowadzenia tego projektu, gdyż promocja przewyższyła oczekiwania firmy. Potroiła się liczba transakcji wysyłanych przez nasz system za granicę – informuje Dyrektor Zarządzający LCC International, Joanna Gothsonner.

Ten szeroki odzew to nie tylko rezultat wyjątkowo korzystnych warunków ofertowych. W sercu polityki firmy nieodmiennie znajduje się niezawodność i uczciwość. LCC International ugruntowała swoją pozycję na świecie dzięki nowoczesnym i bezpiecznym systemom informatycznym. Jest powszechnie znana z najniższych na rynku prowizji, pobieranych za świadczone przez nią usługi międzynarodowych przekazów pieniężnych.

Jak zapowiada Dyrektor Zarządzający, Joanna Gothsonner, poznańska spółka będzie nadal podnosić standard świadczonych usług, dzięki nowej rzeszy klientów. Na nowej stronie internetowej www.lccmt.com dostępne będą informacje o przyszłych promocjach, a z pewnością będzie ich niemało. Ostatnia akcja pokazała bowiem, że firma jest dobrze znana Polakom i cieszy się dużym zaufaniem społecznym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu