Zdrowy weekend w Parku

Weekend 15 – 17 maja upłynie w Auchan Bielany pod znakiem dbania o zdrowie i dobrą formę. Wszyscy odwiedzający w tym czasie Park będą mieli również okazję do nieocenionej pomocy ludziom potrzebującym – w ramach akcji „Zdrowy Weekend”, w Parku zagości także ambulans, w którym każdy będzie mógł oddać krew.

Ponieważ to właśnie w odpowiednim odżywianiu tkwi klucz zdrowego i prawidłowo funkcjonującego organizmu, od 15 do 17 maja, w godzinach do 11 do 20 na parkingu przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany zawita specjalny autobus zdrowia. Wszyscy goście Parku będą mogli poddać się w nim całkowicie bezpłatnemu i bezbolesnemu pomiarowi zawartości tkanki tłuszczowej. Metoda badań jest bezinwazyjna i wykonywana pod nadzorem profesjonalistów. Każdy, kto zdecyduje się na pomiar tkanki tłuszczowej, otrzyma dokładną analizę badania i objaśnienie jego wyników. W razie potrzeby dowie się także do jakiego lekarza powinien się udać.

Zdrowy Weekend to także okazja do oddania krwi w specjalnie przeznaczonym do tego ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Każdy kto do tej pory wahał się, lub po prostu nie miał czasu udać się do placówki, w której mógłby oddać krew, będzie miał do tego doskonałą okazję już 16 mają w godzinach od 11 do 16. Do akcji oddawania krwi przyłączą się nie tylko goście Parku, ale także jego pracownicy. Warto pamiętać o tym, że krew oddana przez jedną osobę, może uratować życie nawet 3 innym, którzy tej krwi potrzebują.

Akcja ma na celu popularyzowanie zdrowego trybu życia wśród wszystkich klientów i pracowników Auchan Bielany oraz zachęcenie ich do angażowania się do pomocy  chorym i ofiarom wypadków.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu