Sybil.pl ma nowe narzędzie do zabijania nudy

Od maja na stronach www.sybil.pl dostępna jest do pobrania nowa aplikacja webowa przeznaczona dla właścicieli i administratorów stron internetowych oraz blogów. Nowy widget Sybil.pl  to podręczne narzędzie planowania wolnego czasu.

Widget Sybil.pl pozwala internautom dodać do dowolnej strony infobox z najświeższymi informacjami pomagającymi zaplanować wolny czas: koncerty, premiery i filmy kinowe. Dzięki nowej aplikacji Sybil.pl użytkownik może bardzo szybko wyszukać aktualną informację, co akurat w danym momencie ciekawego dzieje się w jego mieście.

Widget Sybil.pl dostępny jest pod adresem http://www.sybil.pl/widget

Dużym atutem widgetu Sybil.pl jest jego prosta implementacja – 6 prostych czynności pozwala bardzo sprawnie dodać go do swojej strony czy bloga.

Wystarczy: wybrać jedną z dwóch kategorii – KONCERTY lub KINO, ustawić pasujący na stronę rozmiar widgetu (szerokość i wysokość), wybrać jedną z 3 dostępnych skórek, wkleić kod widgeta w kod własnej strony www.

„Narzędzie kierujemy przede wszystkim do internautów, którzy chcą wzbogacić swoje strony i blogi tematycznie powiązane ze spędzaniem wolnego czasu – rozrywka, film, muzyka, kultura, clubbing. Stała aktualizacja informacji w trybie online, sprawia, że użytkownik dostaje najświeższą, jednocześnie sprawdzoną informację o wydarzeniu czy miejscu w swoim mieście – mówi Maciej Szczepaniak – Prezes Zarządu E-Trade (właściciela Sybil.pl)

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu