Sukces jubileuszowych targów IM.TOP

Ingram Micro po raz dziesiąty zorganizował w Monachium doroczne targi IM.TOP. Wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników.

Przy rekordowej frekwencji i doskonalej pogodzie odbyły się po raz dziesiąty targi IM.TOP, zorganizowane przez wiodącą firmę dystrybucyjną Ingram Micro. W imprezie zlokalizowanej w Oce Event Center w Monachium wzięło udział 2800 klientów oraz łącznie 3900 uczestników. Mottem tegorocznego spotkania było hasło „Poruszać rynki – kształtować przyszłość“.

W przemówieniu podsumowującym imprezę Gerhard Schulz, prezes zarządu Ingram Micro nie krył zadowolenia – IM.TOP po raz kolejny odnotowano wzrost zainteresowania uczestników i po raz kolejny wzrosła powierzchnia wystawiennicza imprezy. Ponad 150 wystawców pokazywało w tym roku swoje produkty na ponad 6500 metrów kwadratowych powierzchni, która przez cały okres trwania targów była gęsto wypełniona odwiedzającymi. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty i prezentacje poświęcone aktualnym tematom związanym ze wzrostem efektywności przedsiębiorstw. Jednocześnie goście targów mogli „rozerwać się” dzięki atrakcjom oferowanym na wielu stoiskach, między innymi przez artystów. Wystawcy i odwiedzający wyrażali zadowolenie z biznesowej atmosfery i udanych, przeprowadzonych w czasie targów rozmów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Intertrade, nowej dywizji DC/POS w ramach Ingram Micro Germany. Wymieniona firma po raz pierwszy prezentowała się na IM.TOP, a jej oferta w dziedzinie rozwiązań kodów kreskowych i rozwiązań wysyłkowych cieszyła się dużym zainteresowaniem gości targów. O zadowoleniu producentów ze współpracy z Ingram Micro świadczyć może też siedem wyróżnień, które trafiły do firmy od Brother, Sennheiser, Sharkoon, Kingston, Cherry i Dawicontrol.

Przy okazji dziesiątego jubileuszu IM.TOP firma Ingram Micro obchodziła również dziesiąte urodziny Ingram Micro Superstore, który dostępny jest także dla polskich resellerów od grudnia zeszłego roku. Użytkownikiem o najdłuższym stażu w IM Superstore okazał się pan Walter Lenz z firmy SanData, który otrzymał wyróżnienie. Jak co roku, zakończenie IM.TOP świętowano w monachijskim klubie P1, gdzie na kilku scenach i przy różnych rodzajach muzyki trwała zabawa do białego rana.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu