Sportowo w Parku

Od kilku dni klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mogą wybierać z jeszcze szerszej oferty handlowej. Do ich dyspozycji oddany został sklep 4F Sport Performance oferujący najwyższej jakości artykuły sportowe i turystyczne.

4F Sport Performance jest wiodącym, prężnie rozwijającym się producentem i importerem wysokiej klasy odzieży, akcesoriów sportowych i turystycznych. W jego ofercie znajdziemy zarówno odzież damską, jak i męską, przeznaczoną dla miłośników różnych dyscyplin sportowych, a także akcesoria fitness. 4F Sport Performance oferuje także wszystko, czego potrzebujemy podczas turystycznych wypadów – maty, śpiwory, torby i plecaki turystyczne.

Markę 4F Sport Performance cechuje oryginalny design, bazujący na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dlatego właśnie produkty 4F Sport Performance idealne są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.

Od 2007 roku 4F Sport Performance jest oficjalnym partnerem i sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego oraz Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego. Firma współpracuje również z Adamem Małyszem, czego efektem jest nowa kolekcja sygnowana jego imieniem i nazwiskiem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu