Orco Property Group organizuje dzień otwarty

Już wkrótce zainteresowani zakupem klienci będą mieli okazję odwiedzić gotowe mieszkania w inwestycji, w której stan zaawansowania prac wynosi już 98%. W tej chwili prowadzone są jeszcze prace aranżacyjne zieleni wokół budynków oraz przygotowania do odbiorów części wspólnych oraz instalacji. Zakończenie inwestycji jest zgodne z początkowym harmonogramem i przypada na III kwartał 2009 roku.

Do dyspozycji odwiedzających w sobotę w godz. 10 -13 będzie także Doradca kredytowy z Deutsche Banku, który odpowie na pytania oraz pomoże wybrać kredyt dostosowany do indywidualnych potrzeb. W ramach współpracy z centrum handlowym Domoteka klienci, którzy wiosną br. kupią mieszkanie na Klonowej Alei na warszawskim Targówku będą mieli zapewnione porady dekoratora wnętrz, który pomoże w urządzeniu mieszkania, doborze mebli, zakupach.

Inwestycja budowana wg projektu APA Wojciechowski została atrakcyjnie zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Leśnego Bródno  przy ul. Św. Wincentego/Malborskiej niedaleko Centrum Handlowego Targówek. Na osiedlu znajdują się 284 mieszkania o powierzchni od 35 do 120 metrów kwadratowych z tarasem, balkonem lub ogródkiem nawet do 100 m kw GRATIS. Dla całkowitego bezpieczeństwa mieszkańców cały kompleks będzie zamknięty i monitorowany a doskonały wypoczynek zapewni starannie zaaranżowana zieleń oraz dwa w pełni urządzone place zabaw dla najmłodszych.

Orco oferuje wybrane mieszkania w programie Rodzina na Swoim przy cenach zaczynających się od 7115 brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu