Nowa Matka Polka… bo wszystkie Matki są BOSKIE

Wraz z wiosną wystartował w internecie projekt Nowa Matka Polka (NMP). To pierwszy polski portal i sklep internetowy stworzony dla matek nowej generacji. Nie znajdziesz tutaj ckliwych opowieści o „maluszkach w brzuszkach”.  Oooo, na pewno nie!

Kim jest Nowa Matka Polka?

Nowa Matka Polka przede wszystkim ceni i kocha samą siebie. Dałaby się pokroić za swoje dzieci, ale nie zrzeka się na ich rzecz praw człowieka. Zna swoją wartość i siłę. Chce żyć miło i przyjemnie i nie ma z tego powodu poczucia winy. Ceni swój czas i wysiłek. Kocha życie. Jest Wystarczająco Dobrą Matką i wie, że tak jest OK. Wie, że wszystkie Matki są BOSKIE.

To jest Nasz Czas. Teraz MY tworzymy historię. Przyszłe losy świata zależą właśnie od naszych dzieci.

Projekt Nowa Matka Polka (NMP) to:

1. Portal NMP

Zakładamy, że jesteś dorosłą, samodzielnie myślącą kobietą, że Twój mózg nie wyprał się w czasie ciąży i że nie trzeba do Ciebie mówić powoli i z dużą ilością zdrobnień, żebyś zrozumiała. Piszemy o tym, jak to jest naprawdę z tym macierzyństwem i z tymi dziećmi.  Obalamy mity i burzymy stereotypy. Uczymy się organizować sobie życie z dzieckiem tak, aby było ono fajne a nie ciężkie. Nie dziwimy się niczemu. I oczywiście lansujemy Women Pride & Power :)

2. Sklep NMP

Sprzedajemy Ułatwiacze Życia, Oszczędzacze Czasu, Wyróżniacze z Szarego Tłumu, Trendy Gadżety, Niezwykłe Zabawki, Niezbędne Książki i Cuda – Wianki.  Sprzedajemy tylko to, co naszym zdaniem jest warte polecenia – zarówno rzeczy unikalne, trudno dostępne, jak i wyłowione z masowego rynku perełki. Lubimy produkty ekologiczne i fair trade.

3. Forum NMP

Tu szukamy nocnej pomocy lekarskiej, sercowej lub wychowawczej, wspieramy się w kryzysach, oblewamy narodziny kolejnych dzieci, a także śluby i rozwody, prowadzimy ostre dyskusje o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Gwarantujemy moderatorów, którzy wiedzą, że słowa uznane potocznie za nieładne są czasami niezbędne, aby wyrazić swój unikalny stan ducha.

Kto za tym stoi?

Matki, żony i kochanki, stare wyjadaczki zaprawione w boju, które świetnie wiedzą, czego potrzebuje Matka. Spędziwszy wiele lat na pracy w mediach, marketingu i PR postanowiły w końcu zająć się – dla odmiany – czymś pożytecznym.

Stoi za tym również poczatek nowej epoki, przepowiednie wieszczące koniec patriarchatu i tysiące lat doświadczeń. Kibicuje im Matka Natura, Pramatka Ewa i (oby!) nie tylko one.

www.nowamatkapolka.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu