Lars Lawson powraca na ekrany – animowane postaci z kreskówek Lawson Software rozweselają świat oprogramowania biznesowego

W pojedynkę uratował animowanego klienta korzystającego z rozwiązań IT dla biznesu przed zagładą z rąk gigantów ERP. Ratował też z opresji zwierzęta, a nawet – zapobiegł świątecznej katastrofie. Tym razem, Lars Lawson po raz kolejny staje na wysokości zadania, gdy przedstawicielowi klienta uciekł ukochany kot. Firma Lawson Software (Nasdaq: LWSN) zaprezentowała najnowszą krótkometrażową animację z Larsem Lawsonem, kreskówkową postacią stworzoną przez tego dostawcę, uczestnikom spotkania 2009 Lawson Conference and User Exchange (CUE) w San Diego.

Chwilę przed powitaniem gości CUE przez Harry’ego Debesa, prezesa i dyrektora generalnego Lawsona, premierowo pokazano i, jednocześnie, udostępniono online najnowszą animowaną historię o losach znanych już internautom bohaterów. W najnowszym obrazie, podobnie jak we wszystkich poprzednich z serii, Lars Lawson pomaga animowanemu klientowi Lawsona w rozwiązaniu problemu dotyczącego jego różowego kota. Podobnie jak w zwyczaju ma firma Lawson, także Lars znajduje prostą receptę na uporanie się z trudnym wyzwaniem.

– Ten film niesie pozytywny przekaz w dzisiejszych trudnych czasach – zauważył Travis White, wiceprezes firmy ds. strategii marketingowej. – Niektórzy z naszych klientów dostrzegają problem światowej recesji i próbują się z nim zmierzyć stosując stare metody. Inni – widzą w dekoniunkturze szansę na zrobienie czegoś nowego i zmianę spraw na lepsze. To ważna lekcja, o której często zdarza nam się zapominać. Jak zwykle, z pomocną dłonią pojawia się Lars – dodał Travis White.

Najnowszy film z Larsem Lawsonem można zobaczyć na stronie www.lawson.com albo na portalu YouTube.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu