Hotele.pl – Rezerwacja Online – Nowa odsłona portalu

Najnowocześniejszy system rezerwacji. Zaawansowany moduł wyszukiwania. Nowoczesne boksy informacyjne, a w nich promocje największych sieci hotelowych. Przejrzyste wyniki wyszukiwania oraz prezentacje obiektów. Nowe formy płatności i rezerwacji – to tylko niektóre zmiany, jakie przygotował dla Internautów portal Hotele.pl flagowy portal turystyczny Grupy NETMEDIA SA.

Hotele.pl jeden z najbardziej znanych polskich portali turystycznych umożliwiających dokonywanie rezerwacji hoteli przez Internet, zaprezentowała swoje nowe oblicze. Najnowsza wersja portalu nabrała lekkości i przejrzystości. Serwis zyskał nowoczesną szatę graficzną, oraz szereg innowacyjnych funkcji, ułatwiających Użytkownikom odszukanie i wybór interesującego ich hotelu, m.in. możliwość szczegółowego filtrowania dostępnych obiektów według wielu kryteriów.

Wraz z nową wersją Hotele.pl Netmedia uruchomiła nowy autorski system rezerwacji CSRO2, który podobnie jak poprzedni został stworzony od podstaw i stanowi efekt pracy grupy najlepszych informatyków współpracujących z Netmedia.

„Nasz poprzedni system mimo, że spełniał wszystkie niezbędne funkcje, nie realizował w oczekiwany sposób tysięcy zapytań kierowanych z największych serwisów rezerwacyjnych, które z niego korzystały. Dlatego tez klika miesięcy temu podjęliśmy, decyzje o zbudowaniu zupełnie nowej platformy CSRO2, która wykorzystując najnowsze rozwiązania z łatwością obsłuży tysiące zapytań i setki rezerwacji dokonywanych dziennie za naszym pośrednictwem w hotelach. Właśnie takiej najwyższej jakości wymagają od nas nasi partnerzy miedzy innymi Onet.pl ” – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes zarządu NETMEDIA S.A., właściciela Hotele.pl.

Nowy system rezerwacji dostarcza dane do ponad stu serwisów internetowych wśród, których należy wymienić hotele.pl , hotele-online.pl czy tez hotele.onet.pl. System dynamicznie dystrybuuje w sieci informacje o cenach, dostępności miejsc w hotelach i umożliwia ich natychmiastową ich rezerwację w trybie online. Dzięki CSRO2 ten skomplikowany proces, będzie przebiegał jeszcze sprawniej i bezpieczniej.

Hotele.pl jest pierwszym serwisem w Polsce, korzystającym z nowego systemu CSRO2, dzięki czemu klient otrzymuje wyniki dostępności miejsc hotelowych w wybranym mieście w zaledwie kilka sekund, a sam proces rezerwacji przebiega szybko i intuicyjnie. W najbliższym czasie platforma informatyczna na, której bazuje Hotele.pl zostanie zaimplementowana w pozostałych serwisach turystycznych należących do Grupy Netmedia w tym Rezerwacja.pl, Rejsy.pl i Wyjazdy.pl.

„Naszym celem było stworzenie intuicyjnego w obsłudze i jak najbardziej przyjaznego Użytkownikom portalu. Sądząc po pierwszych reakcjach naszych Klientów, cel ten udało się w pełni osiągnąć. Pomimo tego, iż portal w nowej wersji funkcjonuje zaledwie jeden dzień, mamy już liczne pozytywne sygnały od Użytkowników.” – mówi Andrzej Wierzba Prezes Zarządu NETMEDIA S.A.

„Zapłać w hotelu” to nowa forma płatności zaimplementowana na Hotele.pl Od dziś każdy może dokonać rezerwacji online i zapłacić za usługę w hotelu.

„Liczymy na to, iż dodając nowy rodzaj płatności – „Zapłać w hotelu”, zachęcimy do korzystania z naszych usług również tych Użytkowników, którzy nie posiadają kart lub do tej pory unikali rezerwowania hoteli online ze względu na konieczność zapłaty za nocleg z góry” – dodaje Michał Pszczoła Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A.

Jak zapowiada NETMEDIA S.A. to jeszcze nie wszystkie zmiany – w najbliższym czasie uruchomione zostanie zaawansowane wyszukiwanie obiektów hotelowych na mapie oraz multimedialne prezentacje hoteli.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu