BizTech z ORACLE dla sektora publicznego, uczestnicząc w programie Oracle Partner Network Standard

Po czterech miesiącach uczestnictwa w programie Oracle Partner Network, BizTech Konsulting SA rozszerza współpracę o sektor Publiczny. Zgodnie z podpisanym rozszerzeniem umowy Full Use Distribution Agreement, BizTech ma prawo do sprzedaży wszystkich wersji produktów technologicznych Oracle także klientom z sektora publicznego, czyli administracji państwowej i samorządowej.

Od początku 2009 roku BizTech ma także status Oracle System Integrator. Zespołem Oracle w BizTechu kieruje Paweł Chomicz, mający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z produktami i technologiami Oracle.

Rozszerzenie umowy z Oracle o sektor publiczny jest potwierdzeniem kompetencji i wieloletniego doświadczenia BizTechu w zakresie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych, wspomagających działania nie tylko biznesowe i produkcyjne różnej wielkości przedsiębiorstw, ale i doświadczenie w realizacji rozwiązań dla administracji państwowej i samorządowej.

„Uzyskany oficjalny status dostawcy i integratora rozwiązań Oracle dla sektora publicznego pozwoli nam na znacznie większą elastyczność oferowania klientom tego sektora wydajnych rozwiązań informatycznych, a szczególnie umożliwi łączenie nowych rozwiązań z już istniejącymi” – mówi Paweł Chomicz, szef zespołu Oracle w BizTech Konsulting SA. „Dziś największą wartością dla Klienta jest nasza wiedza i doświadczenie – poparte certyfikatami międzynarodowych producentów – w łączeniu różnych rozwiązań w jeden, sprawnie działający i bezpieczny system informatyczny w urzędzie czy przedsiębiorstwie.”

BizTech Konsulting SA to doświadczony zespół specjalistów świadczący usługi informatyczne w następujących obszarach: konsulting, bezpieczeństwo, outsourcing IT, projekty infrastrukturalne, rozwiązania biznesowe – CRM/ERP/BI, edukacja.

Zespół BizTech Konsulting stanowi grupę wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z dużymi Klientami w zakresie implementacji systemów IT, wspomagających prowadzenie działalności. Doświadczenie poszczególnych pracowników firmy w realizacji projektów IT jest gwarancją osiągnięcia założonych celów organizacyjnych, funkcjonalnych i biznesowych w precyzyjnie określonym czasie.

Usługi BizTech Konsulting wyróżniają: kompetencje i duże doświadczenie pracowników; terminowość, skuteczność i elastyczność działania; proste i zrozumiałe rozwiązania funkcjonalnie dopasowane do potrzeb i możliwości użytkownika; niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych systemów.

BizTech Konsulting posiada status: Microsoft Gold Certified Partner, Symantec Gold Partner, Dell Professional Services Partner, VMWare Enterprise Partner, Altiris Silver Partner, Oracle Certified Partner, Oracle Partner Network, Certyfikat “Zgodny z ECDL”, Centrum Egzaminacyjne ECDL-A, Laboratorium ECDL, Prometric Testing Center, EUCIP.

BizTech realizuje szkolenia w ramach funduszy ze środków unijnych. Szkolenia te, prowadzone w formie tradycyjnej lub e-Learningowej, przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Dotychczas zostały zrealizowane projekty: „ECDL – i Ty możesz mieć europejskie komputerowe prawo jazdy” jako uzupełnienie szkoleń tradycyjnych oraz „System Edukacji Aktywizacji Integracji i Rozwoju Personelu PLL LOT (EduAIR) Sektorowy Program Operacyjny Rozwój Zasobów Ludzkich” jako szkolenia e-Learningowe.

Zespół specjalistów BizTech Konsulting dokonał pierwszego w Polsce wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami Microsoft Business Solutions CRM w Fabryce Elementów Hydrauliki PONAR-Wadowice SA. BizTech wdrożył również Microsoft CRM w firmach: Axfarm, Internet Media Services, Konimpex, Medim, Onet Group, Polanowscy Nieruchomości.

BizTech Konsulting jest organizatorem XV Forum Teleinformatyki zatytułowanego „Platformy i rejestry w modelu usługowym funkcjonowania państwa a kluczowe projekty finansowane z Unii Europejskiej”, które odbędzie się w dniach 24-25 września 2009 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu