Bezpieczeństwo na każdą kieszeń

Sejfy od lat służą do przechowywania cennych przedmiotów i ważnych dokumentów. Do niedawna dostępne były wyłącznie dla nielicznej części społeczeństwa i wykorzystywane w określonych branżach. Powodem takiego stanu rzeczy była głównie wysoka cena i duże rozmiary sejfów.

Dziś sytuacja zmieniła się diametralnie. Obecnie dostępna jest tak bogata oferta sejfów, z podziałem na klasy bezpieczeństwa, rozmiary, zastosowanie i cenę, że sejf stał się produktem dla każdego.

Niedawno na stronie internetowej sklepu www.Sejfy-Stalpol.pl pojawiło się kilka nowych serii sejfów meblowych, znanej hiszpańskiej firmy BTV. Są to małe, lekkie sejfy, o najwyższej odporności na włamanie, a przy tym w bardzo korzystnej cenie.
Sejfy wyposażone są w zamek kluczowy lub elektroniczny, który dodatkowo zamykany jest zabezpieczającym kodem cyfrowym.

Taki rodzaj sejfu, można zamontować w domu i w pracy, zapewniając tym samym niezawodne zabezpieczenie przed utratą wartościowych przedmiotów i dokumentów. Sejfy firmy BTV sprawdzają się również doskonale w branży turystycznej i hotelarskiej, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo klientów.

Każdy sejf dostępny na stronie www.Sejfy-stalpol.pl posiada polski i europejski certyfikat jakości ISO:9001, co potwierdza precyzję wykonania i gwarancję bezpieczeństwa.

Kilkanaście lat doświadczeń, obserwacji, prób i testów dały nam solidną podstawę do opracowania jeszcze lepszych metod tworzenia bezpiecznych sejfów antywłamaniowych. Stale dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Jako nieliczni stosujemy cennik producentów, co czyni nas bardziej konkurencyjnymi na rynku. Ponadto służymy fachową poradą w wyborze odpowiedniego sejfu dla potrzeb naszych klientów– mówi Paweł Okoński prezes firmy Stalpol.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu