W Eniro Polska najważniejsi są pracownicy

Firma Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm i właściciel wyszukiwarki pf.pl po raz trzeci została Solidnym Pracodawcą Roku w ogólnopolskim konkursie organizowany przez Grupę Media Partner. To potwierdza, że w szczególny sposób dba o swoich pracowników.

Spółka zatrudnia obecnie ponad 1200 osób w kilkunastu biurach regionalnych w tym prawie 800 w dziale sprzedaży. Firma dba o swoich pracowników w każdym aspekcie relacji pracodawca – pracownik: od właściwego wdrożenia i procesów szkoleniowych, atrakcyjnych systemów motywacyjnych wspierających efektywność pracy, wyznaczanie jasnych i mierzalnych celów do opieki medycznej, komfortowych i nowoczesnych biur oraz stałych godzin pracy.

– Nasz sukces, jako firmy zależy przede wszystkim od pracowników, dlatego ważne jest to, aby wszyscy zatrudnieni identyfikując się z celami firmy, realizowali także własne cele i osiągali sukcesy. W ten sposób budujemy ich zaangażowanie i lojalność. Jesteśmy przekonani, że obecni i wieloletni pracownicy Eniro Polska zauważają i doceniają nasze aktywności jako pracodawcy zmierzające w kierunku tworzenia jak najlepszych warunków pracy i rozwoju. Cieszymy się, że doceniła to również kapituła konkursowa przyznając nam nagrodę Solidnego Pracodawcy Roku 2008 – mówi Anna Strutyńska, dyrektor personalny w Eniro Polska.

Podstawowym kryterium w konkursie jest wskaźnik solidności zatrudnienia, na który składają się m.in. warunki pracy, terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery, zewnętrzne opinie o firmie, dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat. Tegoroczny konkurs odbywa się pod patronatem Konfederacji Pracodawców Polskich, patronat honorowy sprawuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a o wyborze laureatów decyduje specjalnie powołana Kapituła, której przewodniczy prof. Stanisław Dawidziuk, Rektor Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie.

W programie biorą udział firmy z całego kraju wyróżniające się właściwą polityką personalną. Laureaci, obok przyznanego tytułu, otrzymują godło programowe do wykorzystywania w działaniach informacyjnych, rekrutacyjnych, marketingowych i wizerunkowych. Uroczysta Gala Solidny Pracodawca 2008 i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu w Warszawie.

Więcej informacji o pracy w Eniro Polska na stronie – www.praca.eniro.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu