RENOMA w rozbudowie

Krasnoludki opanowały Wrocław i żyją wśród nas! Skrzaty czują się w stolicy Dolnego Śląska tak dobrze, że otwierają pierwszą handlową Galerię Krasnalową i właśnie tu szykują się do podboju kosmosu!

Skrzaty doceniły RENOMĘ – to tu mogą kupić modny i wygodny kaftan z kapturem czy przystrzyc brodę, nie zapominając oczywiście o dobrym posiłku. Po długim namyśle i dyskusjach krasnoludkowa brać zadecydowała, że we Wrocławiu powstać powinna Galeria Krasnalowa z prawdziwego zdarzenia. Galeria, która zgromadzi sklepy z najważniejszym skrzacimi towarami, gdzie krasnale będą mogły przychodzić na zakupy.

A ponieważ we Wrocławiu obie populacje – ludzka i krasnoludka – od wieków żyją w pokoju i harmonii, dlatego skrzaty nie namyślały się długo i na miejsce swojej galerii handlowej wybrały najlepszy kupiecki adres w mieście: ulicę Świdnicką 40 i dom handlowy RENOMA.

Oficjalne otwarcie Galerii Krasnalowej, powstałej na 2 piętrze RENOMY obok sklepu SMYK, nastąpi w sobotę 16 maja. Wśród najemców są m.in. Dingsy i Ekstrasy, Rzeczy dla Chyżych, Pan Talon, Pani Kapota, Smaki&Łyki, Infantylia i Cacuszka, Nasze Kamasze oraz Golibroda i Uroda.

Do tego wszystkiego najmniejsze istoty świata pozazdrościły Dużym Ludziom i same chcą zostawić swój ślad na Mlecznej Drodze, pomagając przy okazji garstce rebeliantów ocalić galaktykę. Przeżywają przy tym niesamowite przygody w kosmosie, a można je będzie śledzić podczas spektaklu Bajkobusa – ruchomej sceny Wrocławskiego Teatru Lalek.

W majowe i czerwcowe weekendy Bajkobus zaparkuje właśnie pod domem handlowym RENOMA, na zielonym skwerku na rogu ulic Podwale i Czystej, zapraszając małych i dużych do udziału w przedstawieniach „Krasnoludków w Kosmosie”.

1 czerwca 2009 minie rok, od kiedy Bajkobus wyjechał na ulice Wrocławia. Wrocławskie Stare Miasto zapełniło się Bajkoprzystankami, przy których grane są plenerowe, darmowe spektakle ze scen Bajkobusu. Teraz jeden z Bajkoprzystanków będzie mieć swoje miejsce przy RENOMIE. Wieloletnia tradycja i charakter RENOMY doskonale wpisują się w wyjątkowe przedsięwzięcia Wrocławskiego Teatru Lalek. Tym bardziej, że jest ona nie tylko domem handlowym – to także jeden z symboli Wrocławia, przykład idealnej harmonii we współistnieniu biznesu i sztuki.

Chcemy bardzo ściśle współpracować z wrocławskimi instytucjami kulturalnymi, oferując wrocławianom i turystom możliwość zarówno zrobienia zakupów, jak i spędzenia ciekawie czasu i obcowania z najciekawszymi przykładami sztuki – podkreśla Tomasz Chenczke, prezes firmy Centrum Development & Investments, właściciela RENOMY. – Taką wyjątkową inicjatywą są spektakle Bajkobusa, które cieszą się wielkim zainteresowaniem dzieci i rodziców. Także Renoma dba o najmłodszych, mamy bowiem specjalne piętro zajmowane przez sklepy z ubraniami, akcesoriami i zabawkami dla dzieci.Zapraszamy serdecznie wszystkich wrocławian i turystów do odwiedzenia Renomy i udziału w niezwykłym spotkaniu z krasnalami. Taka okazja nie zdarza się często!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu